Udana współpraca wciąż przynosi owoce
23 Apr 2015 13:55

Seria wysokiej jakości owocowych kompotów i deserów specjalistycznego producenta francuskiego, Lucien Georgelin, dostępna jest teraz w poręcznych opakowaniach do przekąsek na wynos To-Go, opracowanych we współpracy z RPC Bebo Bouxwiller.

Spełniając rosnące zapotrzebowanie konsumentów na przekąski do spożywania w drodze, nowe wielowarstwowe pojemniki 68 mm są termoformowane z polipropylenu i posiadają barierę EVOH zapewniającą produktom długi okres przechowywania w środowisku niechłodzonym. Zamknięcie złożone z folii metalowej i pokrywki obejmuje łyżeczkę do łatwego spożywania poza domem.

Przezroczyste pojemniki maksymalnie wzmacniają efekt wizualny owoców, a przyciągające oko etykiety dodatkowo wzbogacają wygląd i atrakcyjność produktów w punkcie sprzedaży.

Od ponad 30 lat Lucien Georgelin znany jest jako specjalista w dziedzinie produkcji przetworów i produktów na bazie owoców o tradycyjnych smakach. Firma dostrzega ogromne możliwości dla wprowadzenia nowych produktów w dynamicznie rosnącym sektorze przekąsek i żywności na wynos.

Firmy RPC Bebo Bouxwiller i Lucien Georgelin, które od wielu lat prowadzą udaną współpracę i stworzyły już szereg rozwiązań do pakowania produktów, zamierzają nadal wspólnie wykorzystywać możliwości pojawiające się w przyszłości.

Źródło: Grupa RPC