Uruchomienie projektu Sistrade Project w drukarni Kerschoffset
14 Apr 2015 13:37

Chorwacka drukarnia Kerschoffset rozpoczyna pracę z MIS|ERP Sistrade do zarządzania wszystkimi procesami handlowymi oraz produkcyjnymi firmy.

Kerschoffset jest od wielu lat jednym z liderów jakości, gdy chodzi o druk offsetowy książek, katalogów, broszur i innych produktów poligraficznych. Ciągłe inwestycje, przede wszystkim w zasoby ludzkie, nowoczesne maszyny, urządzenia oraz technologie drukowania, okazały się najlepszą receptą na sukces i doprowadziły firmę do poszukiwania oraz inwestowania w rozwiązanie Sistrade MIS|ERP.

Sistrade MIS|ERP pozwala na zintegrowane zarządzanie wszystkimi oddziałami, kalkulacje według rodzaju produktu, fakturowanie, zakupy u dostawców, zarządzanie magazynem, zarządzanie zleceniami produkcyjnymi, gromadzenie danych produkcyjnych oraz zarządzanie środkami finansowymi.

Sistrade wykazuje zdolność do przystosowywania się chorwackiego przemysłu poligraficznego oraz opakowaniowego oraz umacnia swoją pozycję na rynku. Różnorodność funkcji rozwiązania MIS|ERP Sistrade, multijęzyczna platforma działająca w języku chorwackim, dostępność w chmurze, a również za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona, tylko kilka z wielu cech, które sprawiają, że MIS|ERP Sistrade jest odpowiednim wyborem dla drukarń oraz producentów opakowań.

Źródło: Sistrade