Wielofunkcyjny unikat od Ardagh z Gostynia
19 Jan 2015 13:23

Ma wiele twarzy. Aby je poznać, warto go wziąć do ręki i dobrze się przyjrzeć. Następnie zamknąć oczy i wyobrazić sobie swoją kuchnię. Możliwości zastosowania nowego, szklanego opakowania koncentratu pomidorowego Dawtona nasuną się same.

Słój o pojemności 225 ml został zaprojektowany i wyprodukowany przez Ardagh Group w Gostyniu na zlecenie firmy Dawtona. Nie tylko doskonale chroni wartości odżywcze produktu, ale poprzez nowoczesny, a zarazem prosty design świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i w podróży. Słój wyglądem przypomina puszkę: ma lekko zaokrąglone krawędzie korpusu i cylindryczny kształt, co sprawia, że nie zajmuje wiele miejsca w szafce, lodówce czy w torbie. Dodatkowo jest poręczny i trwały, a dzięki swojej ciekawej formie, może zostać wielokrotnie użyty w kuchni, ogrodzie, a także, jako stylowa ozdoba.

Oprócz zmian w kształcie opakowania, koncentrat pomidorowy Dawtona zyskał nową identyfikację wizualną. Dzięki temu, odświeżone logo na tle klasycznej etykiety przyciąga uwagę i wygląda estetycznie sprawiając, że znalezienie koncentratu na sklepowej półce jest jeszcze łatwiejsze.

Źródło: Ardagh