Witt-Gasetechnik kontynuuje swoją międzynarodową ekspansję w Indiach
11 May 2015 09:38

Witt-Gasetechnik, niemiecka spółka dostarczająca sprawdzone rozwiązania w zakresie kontroli i bezpieczeństwa gazowego, uruchomiła swoje pierwsze przedstawicielstwo w Azji. Nowy spółka zależna, która swoje działania będzie realizować pod nazwą WITT GAS INDIA Pvt. Ltd., ma kluczowe znaczenie dla międzynarodowej ekspansji marki Witt.

Centrum sprzedaży i obsługi klienta w Kalkucie (Indie Wschodnie), obejmującym swoimi działaniami terytorium Indii i Bangladeszu, będzie kierować Tamal Chakraborty, który od wielu lat pełni w firmie Witt funkcje menedżerskie. W jego ocenie, produkty wytwarzane w Niemczech wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. Na wspomnianych rynkach istnieje zaś duże zapotrzebowanie na wysokowydajne technologie gazowe oferowane przez firmę Witt.

Marka Witt była dotychczas reprezentowana w Indiach przez partnerów handlowych spółki i już wcześniej odniosła znaczący sukces na tym rynku.

„Uruchomienie nowego przedstawicielstwa z pewnością dodatkowo przyspieszy ten pomyślny trend, zapewniając bezpośredni kontakt z rynkiem oraz umożliwiając świadczenie klientom w Indiach i Bangladeszu jeszcze lepszych usług i większego wsparcia” – mówi Dr Richard Benning, dyrektor zarządzający w firmie Witt.

Dzięki nowemu oddziałowi firma Witt będzie mogła zaoferować klientom w Indiach i Bangladeszu pełną gamę swoich produktów: mieszalników i analizatorów gazów, technologie bezpieczeństwa gazowego, reduktory ciśnienia i detektory gazu.

Źródło: Witt-Gasetechnik