Zamknięcie do ekskluzywnych perfum Illicit
3 Mar 2016 13:32

Przedsiębiorstwo RPC beauté stworzyło zaprojektowane na indywidualne zamówienie zamknięcie wysokiej jakości do perfum Illicit z oferty Jimmy Choo. Perfumy Illicit weszły na rynek we wrześniu 2015 r. jako trzeci zapach dla kobiet stworzony przez firmę Jimmy Choo, a pierwszy z zamknięciem RPC beauté.

Zamknięcie, które obejmuje nasadkę i kołnierz formowane wtryskowo z ABS, zostało zaprojektowane do serii butelek w trzech rozmiarach: 40, 60 i 100 ml. Prostota nasadki w kształcie sześcianu efektownie kontrastuje z elegancką sylwetką butelki w stylu art deco, tworząc ciekawy, charakterystyczny wygląd odzwierciedlający ekskluzywny wizerunek perfum.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić wrażenie luksusu dla konsumenta końcowego, nasadka i kołnierz są galwanizowane w celu nadania im metalicznego wykończenia w kolorze białego złota, a nasadka jest obciążona wtryskiwanym zamakiem.

Ta najnowsza współpraca z Interparfums podkreśla wieloletnią reputację przedsiębiorstwa RPC beauté, które jest znane z projektowania i produkcji elementów opakowań do ekskluzywnych perfum oraz zaawansowanych wewnętrznych możliwości produkcyjnych i zdobniczych. Wszystkie cztery części tworzące rozwiązanie dla Illicit składane są automatycznie.

Źródło: RPC