Zapakuj.to uprości projektowanie pudełek wysyłkowych
25 Apr 2016 12:45

Zamówienie już od 30 sztuk i projekt samodzielnie zaprojektowany w internetowym kreatorze: firma zapakuj.to prezentuje zupełnie nowe podejście do opakowań wysyłkowych.

„Zapakuj.to jest odpowiedzią na problemy firm e-commerce oraz branży marketingowej. Pudełka z własnym nadrukiem były dotąd dostępne tylko dla największych klientów, a proces ich zamawiania był długotrwały i uciążliwy” – mówi Wojtek Sadowski, pomysłodawca i współtwórca zapakuj.to.

Firma udostępniła internetowy kreator, dzięki któremu każdy może samodzielnie zaprojektować własne pudełko. Aplikacja pozwala użytkownikowi na wybór jednego z kilku standardowych rozmiarów oraz samodzielne określenie koloru opakowania i umieszczenie na nim własnej grafiki lub tekstu.

Zapakuj.to oferuje w tym momencie pudełka kartonowe w 6 rozmiarach. Minimalne zamówienie realizowane przy użyciu kreatora to 30 sztuk, a czas jego realizacji wynosi do 14 dni. Firma wykonuje też zamówienia niestandardowe.

„Dzięki kreatorowi zapakuj.to stworzenie najprostszego projektu zajmuje pięć minut. Nie trzeba też korzystać z programu graficznego, czy angażować specjalisty. W ten sposób dajemy klientom większą kontrolę nad ich projektami” – mówi Wojtek Sadowski.

Pomysłodawcą firmy jest Wojtek Sadowski, który namówił na współpracę Maćka Zająca, mającego rodzinne doświadczenia w poligrafii i produkcji nadruków. Produkcja pudełek odbywa się w Piasecznie pod Warszawą.

Firma ma sześciu założycieli – poza Wojtkiem Sadowskim i Maćkiem Zającem, są to Patryk Kabaj i Arek Wasilonek, odpowiedzialni za stworzenie i rozwój kreatora, oraz Konrad Kwiatkowski i Maciek Woźniczko, odpowiedzialni odpowiednio za marketing i sprzedaż. W sumie w tym momencie nad zapakuj.to na stałe pracuje ponad 10 osób.

Na tym etapie projekt finansowany jest ze środków własnych założycieli.

Źródło: zapakuj.to