Zaprojektuj kubek turnieju golfowego Kram Golf Cup 2015
10 Jun 2015 11:19

Firma Kram Polska SA z okazji drugiej edycji prestiżowego turnieju golfowego Kram Golf Cup 2015, który odbędzie się 4 lipca br. w Pasłęku w Pasłęk Sand Valley, organizuje konkurs na projekt kubka turnieju.

W ubiegłym roku turniej został uznany za najlepszy debiutujący turniej golfowy w kategorii półzawodowej. Celem spotkania oprócz dobrej zabawy i zdrowego współzawodnictwa jest dotarcie i zbliżenie do siebie polskich przedsiębiorców z branży opakowań.

By wziąć udział w konkursie, należy pobrać makietę produkcyjną kubka ze strony internetowej organizatora:

http://kramsa.pl/wp-content/uploads/2015/06/250DW.pdf

Wypełnioną makietę wraz z podstawowymi danymi osobistymi (imię, nazwisko, numer telefonu) należy odesłać na adres mailowy: konkurs@kram-sa.pl do 20.06.2015

Jury konkursowe w składzie: Bartosz Bartosiński - dyrektor marketingu Kram Polska SA, Paweł Osiak - menedżer pola golfowego Sand Valley oraz Piotr Berk - grafik Kram Polska SA wybierze 10 prac, sposród których przedstawiciele partnerów organizujących turniej wybiorą zwycięzcę konkursu i 4 wyróżnione prace 21 czerwca br.

 

Nagrody w konkursie:

 

I miejsce

Pokój 2-osobowy w Hotelu Elbląg ze śniadaniem podczas turnieju, 2 wejściówki VIP na turniej (każda o wartości 280 zł) i zestaw upominków od partnerów firmy Kram Polska SA

 

miejsca II – V

Po 2 wejściówki VIP na turniej i zestawy upominków od partnerów Kram Polska SA

 

Zarówno zwycięzca, jak i wyróżnieni uzyskają możliwość nawiązania stałej współpracy projektowej przy produkcji nowych opakowań firmy Kram Polska SA.

 

Opracowano na podstawie informacji firmy Kram Polska SA