Zaproszenie na seminarium techniczne FEFCO
17 Sep 2015 11:29

W dniach 28-30 października 2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (CCIB) w Barcelonie odbędzie się 18. seminarium techniczne FEFCO – Europejskiej Federacji Producentów Tektury Falistej.

To jedyne europejskie forum, gdzie członkowie FEFCO mogą nawiązać współpracę z kolegami z branży, uzyskać informacje na temat innowacyjnych rozwiązań, zdobyć nową wiedzę, a także spotkać obecnych i potencjalnych dostawców.

Głównym tematem tegorocznej konferencji będzie „Tektura falista 4.0: inteligentne fabryki dla elastyczności i wydajności” („Corrugated 4.0: Smart Factories for Flexibility and Efficiency”). Prelegenci będą omawiać m.in. kwestie inteligentnych maszyn i procesów oraz tego, w jaki sposób nowe rozwiązania zmieniają przemysł. Wśród poruszanych tematów znajdą się: inteligentne rozwiązania poprawiające elastyczność i wydajność przedsiębiorstw; opinie konsumentów na temat przyszłości przemysłu tektury falistej; czego będzie wymagać rewolucja przemysłowa 4.0 i jak do niej doprowadzić; testowanie tektury falistej; przyszłe wyzwania względem procesów produkcyjnych; druk cyfrowy; zdrowie i bezpieczeństwo; producenci tektury falistej wobec nowych wyzwań środowiskowych; systemy kontroli jakości. W swych prezentacjach czołowi przedstawiciele branży i specjaliści techniczni opowiedzą o najnowszych odkryciach i innowacjach, które będą miały kluczowy wpływ na sektor tektury falistej.

W przerwie prelekcji odbywać się będą specjalne sesje w formie 7-minutowych prezentacji, które podczas poprzednich seminariów FEFCO zdobyły duże zainteresowanie uczestników. Umożliwiają one dostawcom zaprezentowanie i promowanie swoich najnowszych rozwiązań przed dużym audytorium złożonym z branżowych profesjonalistów.

W ostatnim seminarium technicznym wzięło udział 800 uczestników, w tym delegatów, wystawców, odwiedzających i gości. Organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna edycja będzie jeszcze bardziej spektakularna, ponieważ już teraz akces zgłosiło więcej uczestników niż w 2013 r.

Na podstawie informacji FEFCO opracował TK