Zmiany personalne w firmie Bobst Polska
20 Feb 2015 12:07

Z początkiem stycznia 2015 roku doszło do istotnych zmian w firmie Bobst Polska. Robert Jurkiewicz objął stanowisko Head of Bobst Service Center CIS & Eastern Europe i tym samym zastąpił Alana-Rogera Jendly, który po wielu latach pracy w firmie Bobst udał się na zasłużoną emeryturę. Robert Jurkiewicz odpowiada obecnie za działania serwisowe prowadzone w Europie Środkowo-Wschodniej (w tym w Polsce) oraz w państwach Wspólnoty Niepodległych Państw. Do jego obowiązków należy kreowanie polityki serwisowej, zarządzanie wsparciem serwisowym oraz działem sprzedaży części zamiennych dla maszyn będących w portfolio Grupy Bobst na terenie CIS&EE.

Robert Jurkiewicz jest związany z firmą Bobst Polska od 2005 roku. Przez ten czas pracował na stanowisku local sales managera odpowiedzialnego za sprzedaż maszyn dedykowanych do tektury falistej. Dzięki aktywnej pracy Roberta Jurkiewicza oraz Pawła Kocika, odpowiedzialnego za sprzedaż maszyn do tektury litej, Polska stała się jednym z czterech największych rynków na świecie dla maszyn Bobst.

Robert Jurkiewicz jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów EMBA (Executive Master of Business Administration) University of Maryland. Wcześniej był związany z firmą ABB, gdzie zajmował się zarządzaniem dużymi projektami oraz sprzedażą kompleksowych rozwiązań zarządzania procesami produkcji dla przemysłu cementowego.

W związku z awansem Roberta Jurkiewicza z początkiem stycznia 2015 roku do zespołu Bobst Polska dołączył Sławomir Koślicki i tym samym objął stanowisko local sales managera odpowiedzialnego za sprzedaż maszyn dedykowanych to tektury falistej na terenie całej Polski.

Sławomir Koślicki jest absolwentem Wydziału Ekonomii i Zarządzania Wyższej Szkoły Handlu i Prawa (obecnie Uczelnia Łazarskiego). Posiada on wieloletnie doświadczenie w przemyśle poligraficznym i opakowaniowym, które zdobywał m.in. zarządzając produkcją w drukarniach offsetowych, a ostatnio pracując w Manroland Sheetfed jako area sales manager.

Opracowano na podstawie informacji firmy Bobst Polska