Zmiany w kierownictwie serwisu firmy KBA CEE
24 Nov 2014 12:24

Z początkiem listopada funkcję Senior Service Managera w firmie KBA CEE objął Jacek Dąbrowski. Tym samym odpowiada on za wszystkie działania techniczno-serwisowe prowadzone przez nią na terenie Polski.

Jacek Dąbrowski jest związany z firmą Koenig & Bauer od 2007 roku, a ze spółką KBA CEE – od dwóch lat. Przed dołączeniem do warszawskiego zespołu koordynował działania serwisowe KBA w Niemczech Zachodnich. W styczniu 2011 roku objął funkcję menedżera serwisu w nowo powstałym wówczas oddziale KBA Deutschland GmbH z siedzibą w Radebeul.

Od sierpnia 2012 jest związany ze spółką KBA CEE, w której – wspólnie z Mirosławem Dorau – kieruje bieżącymi pracami serwisu. Do jego obowiązków należą m.in. planowanie i koordynacja działań serwisowych oraz pilotowanie instalacji maszyn arkuszowych na terenie Polski. Po objęciu stanowiska Senior Service Managera, odpowiada on za działania serwisu w całym kraju.

Mówi Jan Korenc, prezes KBA CEE: „Powołanie Jacka Dąbrowskiego na nowe stanowisko to z jednej strony fakt docenienia przez nas jego bogatych doświadczeń, kompetencji i wiedzy, z drugiej – konieczność dostosowania struktur firmy do oczekiwań klientów. Wierzymy, że w nowej roli i z szerszym zakresem obowiązków poradzi on sobie równie doskonale jak do tej pory. Poza zarządzaniem pracą techników serwisu KBA CEE w Polsce, odpowiadać on będzie również za współpracę z czterema autoryzowanymi serwisami zewnętrznymi maszyn małoformatowych oraz za kooperację z ośrodkami serwisowymi w Pradze i w Bratysławie, z których usług z powodzeniem korzystają już od dłuższego czasu polscy klienci.”

Źródło: KBA CEE