Overprint MIS: wsparcie procesów etykietowania i pakowania 
1 Jan 1970 12:44

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Podczas wrześniowych brukselskich targów Labelexpo Europe 2023 firma bel zaprezentuje swoje najnowsze innowacje wykorzystujące potencjał technologii, łączności i uczenia maszynowego. Wspierają one przetwórców w osiąganiu większej konkurencyjności, wydajności i zrównoważonego rozwoju przy jednoczesnej optymalizacji ich działalności biznesowej w erze cyfrowej.

Jedną z kluczowych funkcjonalności Overprint MIS jest narzędzie do szacowania kosztów, które zapewnia hybrydowy podgląd konwencjonalnych i cyfrowych środowisk produkcyjnych. Narzędzie, dzięki wykorzystaniu algorytmu uczenia maszynowego i danych historycznych, oblicza i prognozuje optymalny przebieg produkcji, porównując koszty dla różnych nakładów wydruków i dla każdej technologii druku.

Overprint optymalizuje procesy planowania produkcji, wyświetlając zadania produkcyjne w jednym głównym widoku, wraz z wyliczeniami szacowanego czasu opartymi na uczeniu maszynowym, parametryzacji i ręcznym wprowadzaniu danych. Prognozowanie oparte na uczeniu maszynowym wykorzystuje historyczne dane produkcyjne, aby zapewnić najdokładniejsze szacunki czasu, stale ponawiając obliczenia w celu zoptymalizowanego ustalania priorytetowych zadań i skracania terminów realizacji, niezależnie od zmian wprowadzanych w ostatniej chwili.

Dzięki cyfryzacji i połączeniu wszystkich obszarów działalności Overprint MIS oferuje kompleksowe monitorowanie produkcji „end-to-end” w centralnym punkcie dostępu, zapewniając spójną i bezbłędną realizację procesów oraz eliminując wąskie gardła i ludzkie błędy. Wykorzystując punkty kontrolne upraszcza procesy zatwierdzania, zarządzanie kartami pracy i nie tylko, zapewniając sprawny przebieg operacji. 

Co więcej, Overprint MIS obejmuje ulepszone funkcje zarządzania materiałami, identyfikowalności i kontroli jakości. W dodatku można go zintegrować z urządzeniami IoT na hali produkcyjnej, co pozwala gromadzić dane w czasie rzeczywistym i zyskać wgląd w cenne informacje na temat zużycia, czasów przestojów i okresów konserwacji. Usprawnia to rejestrowanie danych, zmniejsza liczbę zadań administracyjnych i zwiększa produktywność.

Moduł Business Intelligence scala i analizuje dane z etapów produkcji, oferując zaawansowaną analitykę i istotne wskaźniki, umożliwiając terminowe i właściwe podejmowanie decyzji oraz eksponując trendy i uwypuklając możliwości poprawy. Scalanie z systemami ERP, Esko Automation Engine i Hybrid Cloudflow usprawnia zarządzanie procesami oraz automatyzację przepływu pracy.

Podczas targów Labelexpo zostanie zaprezentowana ważna integracja z BOBST, która obejmuje przesyłanie kart pracy w czasie rzeczywistym za pośrednictwem JDF na BOBST DFE, dzięki czemu automatyzuje workflow procesów drukowania, skraca czas produkcji i umożliwia precyzyjny transfer szczegółów zadania. Upraszcza to proces zarządzania złożonymi zadaniami druku i umożliwia przetwórcy wydajną obsługę dużych nakładów. Sprawozdania z inspekcji dokonywanej przez program ACCUCHECK firmy BOBST są teraz włączone do systemu MIS, zapewniając dostęp użytkowników do kontroli jakości, a jednocześnie gwarantując wszechstronne zapewnienie jakości. Goście targów Labelexpo Europe 2023 mogą poznać szczegóły oferty na stoisku firmy bel oraz na stoisku firmy BOBST. 

Opracowano na podstawie materiałów firmy bel 

Tłumaczenie: TK