Dozowniki Twist Up nabierają połysku
28 Jan 2016 12:39

Ze względu na duży popyt przedsiębiorstwo RPC Bramlage stworzyło specjalną linię zdobniczą do tłoczenia folii na gorąco do dekoracji swoich wiodących na rynku dozowników Twist Up w technologii „airless”.

Nowa linia umożliwia tworzenie przyciągających oko efektów w celu maksymalnej ekspozycji marki i uatrakcyjnienia wyglądu produktu na półce. Możliwe jest tworzenie różnych wykończeń, np. połysku lub szczotkowanego metalu, a sam pojemnik może być produkowany z wykończeniem matowym lub błyszczącym.

Działanie mechanizmu Twist Up polega na wysunięciu końcówki dozującej poprzez obrócenie górnej części pojemnika. Dozownik oferuje jednolite, kontrolowane dozowanie i higieniczne nakładanie balsamów, kremów i żelów, a po użyciu zamyka się w pozycji wsuniętej, chroniąc zawartość. Dźwięk kliknięcia potwierdza, że dozownik został bezpiecznie otwarty i zamknięty. Technologia „airless” pomaga zachować naturalne składniki, aby produkty pozostały całkowicie skuteczne przez cały okres stosowania.

Całe opakowanie przypomina wygląd konwencjonalnego dozownika z nasadką, co umożliwia wizualne dopasowanie go do istniejących serii produktów.

Twist Up dostępny jest w trzech wielkościach – 20, 30 i 50 ml. Inne opcje zdobnicze dla pojemnika to m.in. etykietowanie, tłoczenie folii metalowej, lakierowanie, metalizacja, druk offsetowy, sitodruk i tampodruk.

Źródło: RPC