Ardagh Glass Packaging-Polska triumfuje w Global Kaizen Award
1 Jan 1970 08:45

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Prestiżowy konkurs Global KAIZEN Award ogłosił Ardagh Glass Packaging (AGP)-Polska zwycięzcą międzynarodowej edycji konkursu w 2023 roku. Informacja ta została ogłoszona podczas gali, która odbyła się w Lizbonie we wtorek 21 listopada.

Osiągnięcie to jest kontynuacją wcześniejszego triumfu firmy AGP-Polska, która w lutym tego roku zapewniła sobie główną nagrodę w ogólnopolskiej części konkursu, co przyniosło jej nominację do cenionej międzynarodowej nagrody Global Kaizen Award. Firma udowodniła, że jest najlepsza w metodyce Kaizen nie tylko w Polsce, ale także na świecie.

AGP-Polska podczas ceremonii wręczenia nagród reprezentowali Patyk Grzempa, Dyrektor Zakładu w Wyszkowie, oraz Mariusz Petrow, Regionalny Kierownik ds. Ciągłego Doskonalenia i Bsafe. Panowie przedstawili transformację, jaką przeszła firma wprowadzając metodologię Kaizen praktycznie do każdego obszaru działalności. Warto w tym miejscu dodać, że Ardagh Glass Packaging Polska jest pierwszą polską firmą, która miała okazję zaprezentować się na scenie Global KAIZEN Award.

Kamil Kantecki, Dyrektor Operacyjny AGP-Polska, wyraził dumę z tego niezwykłego osiągnięcia, stwierdzając: Ten sukces potwierdza nasze zaangażowanie w doskonałość i wyznacza standardy dla branży. Podziękował swojemu zespołowi za poświęcenie, mądrą pracę i nieustanne dążenie do perfekcji.

Nagroda Global Kaizen Award jest wyrazem uznania dla AGP-Polska za zaangażowanie w ciągłe doskonalenie oraz w innowacyjność. Wspólne wysiłki całego zespołu każdego dnia wzmacniają pozycję AGP jako lidera w branży.

Termin „kaizen” wywodzi się z języka japońskiego, gdzie „kai” oznacza „zmianę”, a „zen” oznacza „lepiej”. Filozofia ta koncentruje się na ciągłym doskonaleniu, kładąc nacisk na doskonalenie procesów, zarządzania i produkcji na każdym poziomie.

Kamil Kantecki podsumował: Przygoda związana z ciągłym doskonaleniem trwa i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zaprowadzą nas nasze wspólne wysiłki.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ardagh Glass Packaging-Polska

Zdjęcie: Patyk Grzempa, Dyrektor Zakładu w Wyszkowie, oraz Mariusz Petrow, Regionalny Kierownik ds. Ciągłego Doskonalenia i Bsafe, AGP z dumą odbierają nagrodę Kaizen Institute.