CCE International 2025
1 Jan 1970 08:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

CCE International to wydarzenie poświęcone przyszłości branży tektury falistej i składanych opakowań kartonowych. Targi odbędą się w Monachium, w Niemczech, w dniach 1113 marca 2025 r. Celem międzynarodowych spotkań w tym miejscu jest pozyskanie wydajnych i opłacalnych rozwiązań produkcyjnych. Od zmian regulacyjnych po zmieniające się preferencje konsumentów, wydarzenie to obiecuje wgląd i możliwości, które będą kształtować trajektorię branży na nadchodzące lata. Jak przekazuje producent, to wydarzenie stanowi kamień milowy zrównoważonych rozwiązań, płynnie dostosowując się do zmian rynkowych i postępu technologicznego w produkcji tektury falistej i opakowań składanych.

Organizatorzy informują, że edycja 2025 stanowi kamień milowy, ponieważ będzie to pierwszy pokaz działający z nieograniczonym potencjałem po COVID-19, po zniesieniu ograniczeń zaledwie tydzień po edycji pokazu 2023. Podczas trzydniowego wydarzenia ten tętniący życiem rynek przyciągnie odwiedzających, którzy będą chcieli odkryć rozwiązania w zakresie opakowań i przekształcić swoje strategiczne inwestycje w rzeczywistość poprzez konkretne transakcje biznesowe. W obliczu wyzwań sektor ten nieustannie dostosowuje się do zmian rynkowych, krajobrazów regulacyjnych i postępu technologicznego, przygotowując branżę do zaspokojenia zmieniających się potrzeb konsumentów i wymagań rynkowych.

Podczas gdy branża spotyka się w Monachium, kluczowe znaczenie ma uznanie długotrwałej roli sektora tektury falistej i składanych opakowań z kartonu jako kamienia węgielnego rozwiązań opakowaniowych. Dostarczając wszechstronne i zrównoważone oferty dla różnych branż, sektor ten wykazał się odpornością na wyzwania, dostosowując się do zmieniającej się dynamiki rynku, krajobrazów regulacyjnych i postępu technologicznego. Dzięki zaangażowaniu w innowacje i dbałość o środowisko, jest on w stanie odnosić dalsze sukcesy w zaspokajaniu zmieniających się potrzeb konsumentów i wymagań rynku. Pomimo ostatnich wyzwań, branża tektury falistej i składanych opakowań przewiduje wzrost. Smithers prognozuje niewielki wzrost opakowań z tektury falistej w 2024 r. i szersze ożywienie światowego popytu, przy czym oczekuje się, że wartość opakowań z tektury falistej wzrośnie i będzie rosła w średnim rocznym tempie 2,5% na wolumen, osiągając 277,6 mld dolarów (255,1 mld euro) do 2029 r. Główni dostawcy tektury falistej inwestują w zwiększenie mocy produkcyjnych, a nadchodzące przepisy zakazujące stosowania niektórych tworzyw sztucznych jednorazowego użytku do 2030 r. stwarzają nowe możliwości. Oczekuje się, że rozwój tanich sieci spożywczych i handlu elektronicznego będzie napędzał sprzedaż opakowań gotowych do sprzedaży detalicznej, zachęcając do innowacji w projektowaniu i technologii drukowania w celu poprawy brandingu i doświadczeń konsumentów.

Odwiedzający gotowi do inwestowania

CCE International oferuje wystawcom okazję do spotkania profesjonalistów z branży poszukujących specjalistycznych rozwiązań dla swoich pomysłów biznesowych. Odwiedzający to profesjonaliści z fabryk tektury falistej, fabryk arkuszy, podajników arkuszy tektury falistej, przetwórców opakowań składanych, projektantów opakowań, specyfikatorów, producentów sztywnych opakowań, producentów tektury o strukturze plastra miodu, producentów tektury rdzeniowej i tulei rdzeniowych oraz agencji handlowych. Ankieta przeprowadzona podczas targów w 2023 r. wykazała, że głównym celem odwiedzających było pozyskanie rozwiązań produkcyjnych. Zgodnie z wynikami, co drugi uczestnik z powodzeniem osiągnął ten cel na targach CCE International. W tym badaniu targi 2023 otrzymały również najwyższe oceny za jakość swojej publiczności handlowej, co świadczy o wysokim zadowoleniu wystawców z poziomu specjalizacji odwiedzających: 91% wystawców osiągnęło lub częściowo osiągnęło swoje cele związane z wystawą, a 81% otrzymało pozytywne zapytania biznesowe.

 

Pakiet „First Time Exhibitor” i rezerwacje online

CCE International ogłosiło wprowadzenie pakietu „First Time Exhibitor” („Wystawca po raz pierwszy”), kompleksowej oferty mającej na celu wsparcie i podniesienie rangi nowych wystawców. Więcej szczegółów na stronie organizatora.

Rezerwacja stoiska i jego cena dostępna jest na stronie TUTAJ.

Wystawcy 7. edycji targów

Swój udział potwierdzili dostawcy maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania tektury falistej i opakowań składanych, tacy jak Vice, Officina Meccanica Sestese, Tien Chin Yu Machinery, Talleres Serra, Macarbox, Baysek Machines, Höcker Polytechnik, Messersi Packaging, Bahmüller, Pentatech, Gazella Atlantique, CUIR Corrugated i wielu innych.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z szerszych możliwości, ponieważ CCE International odbędzie się równolegle z ICE Europe, wydarzeniem dla międzynarodowego przemysłu przetwórczego.

Opracowano na podstawie informacji organizatora CCE International