drupa i PRINTING United ogłaszają strategiczne partnerstwo
1 Jan 1970 09:32

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Messe Düsseldorf Group i PRINTING United Alliance, dwaj najważniejsi organizatorzy wydarzeń związanych z technologią druku, zapowiedziały zacieśnienie współpracy.

Ford Bowers i Sabine Geldermann

Począwszy od 2024 roku, partnerstwo wiodących na świecie targów drupa i PRINTING United Expo, zlokalizowanych odpowiednio w Europie i Ameryce Północnej, zwiększy zasięg każdej z marek w branży. Obie organizacje, koncentrując się na kliencie, będą dążyć do tego, aby wszystkie ich wydarzenia były jeszcze bardziej znaczące i korzystne zarówno dla uczestników, jak i wystawców w stale zmieniającym się obszarze technologii druku.

Sabine Geldermann, dyrektorka targów drupa, Portfolio Print Technologies, komentuje partnerstwo: Podejście PRINTING United Expo „wszystko pod jednym dachem” zgadza się z tym, co drupa wniosła do branży w ciągu ostatnich siedmiu dekad. Prezentowanie wielu zastosowań technologii druku w dzisiejszych czasach, nie tylko w sektorze grafiki, ale także opakowań, przemysłu i tekstyliów, jest tym, co doceniają nasi goście.

Ford Bowers, dyrektor generalny PRINTING United Alliance, mówiąc o wynikach tego porozumienia: Nasze partnerstwo z drupa podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój całej branży poligraficznej. Razem będziemy w stanie zapewnić jeszcze więcej możliwości rozwoju i współpracy wszystkim, którzy działają w sektorze organizacji wydarzeń. Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące miesiące, aby podzielić się naszymi rozmowami na temat rozwoju tego partnerstwa i korzyści dla wszystkich naszych partnerów.

Opracowano na podstawie informacji Messe Düsseldorf