Duane Pekar nowym CEO w Mark Andy
1 Jan 1970 11:53

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Mark Andy, wiodący globalny producent wąskowstęgowych i średniowstęgowych maszyn do druku i wykańczania etykiet, ogłosił Duane'a Pekara nowym dyrektorem generalnym firmy. Pekar wnosi do spółki ponad dwie dekady doświadczeń i sukcesów na stanowiskach kierowniczych w wielu branżach, które rozwijał poprzez tworzenie innowacyjnych planów strategicznych i inicjatyw przywódczych poprawiających wyniki finansowe.

Duane Pekar (na zdjęciu) przechodzi do Mark Andy z firmy Trajus Building Products, w której pełnił funkcje prezesa i dyrektora generalnego, przeprowadzając spółkę macierzystą i trzy spółki zależne - w tym czołowego projektanta wnętrz wielorodzinnych Republic Elite – przez znaczące usprawnienia operacyjne, które przyczyniły się do podwojenia dochodów Trajus. Wcześniej pełnił również kluczowe funkcje kierownicze w Midstate Berkshire, FRAM Group, Honeywell, Carrier i General Motors.

Jason Desai, ustępujący dyrektor generalny Mark Andy, wyraził swoją wdzięczność za możliwość pracy z wyjątkowym zespołem i budowania relacji z cenionymi klientami. Zarząd opracował plan sukcesji przywództwa, który najlepiej przysłuży się Mark Andy i interesom naszych klientów teraz i w przyszłości. Jesteśmy w pełni przekonani, że Duane wniesie wizję i dziesięciolecia doświadczeń niezbędne dla rozwoju naszej firmy. Desai będzie kontynuował swoją współpracę z Mark Andy jako członek zarządu.

Mark Andy to prawdziwy pionier w zakresie grafiki i druku i jestem podekscytowany, mogąc pokierować tę organizację na drodze ku przyszłości - mówi Pekar. Ze swą spuścizną w branży druku fleksograficznego i cyfrowego oraz cenioną zaawansowaną wiedzą technologiczną oraz obsługą zorientowaną na klienta Mark Andy odgrywa wiodącą rolę w branży przetwórstwa, a ja z chęcią skorzystam z tego dziedzictwa stając na czele innowacji, które będą katalizatorem wzrostu dla naszych klientów i partnerów biznesowych.

Desai podkreśla, że wprowadzenie Pekara na pokład oznacza zobowiązanie Marka Andy do pionierskich innowacji przy jednoczesnym wspieraniu sukcesu klientów. Pod eksperckim przywództwem Duane'a nasza firma jest gotowa zapoczątkować nowy etap rozwoju.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mark Andy