eProductivity Software wystawcą na targach drupa
1 Jan 1970 09:25

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma eProductivity Software (ePS), czołowy producent technologii transformacyjnych, pojawi się jako wystawca na targach drupa 2024, które odbędą się w niemieckim Düsseldorfie w dniach od 28 maja do 7 czerwca. Odwiedzający stoisko ePS będą mogli zapoznać się z szeroką firmową ofertą, obejmującą rozwiązania technologiczne przeznaczone dla wszystkich segmentów branży poligraficznej i opakowaniowej oraz dla firm każdej wielkości.

Dzięki przeszło trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży ePS jest największym dostawcą oprogramowania na rynku, z solidnym ekosystemem przygotowanym na wyzwania przyszłości. Firma oferuje rozwiązania ERP (Enterprise Resource Planning) dla sektora opakowań, systemy MIS (Management Information Systems) dla druku i branży e-commerce, oraz rozwiązania dopasowane do technologii wykorzystywanych przez firmy, w tym standardowych i personalizowanych systemów ERP/MIS. Kompleksowe portfolio rozwiązań branżowych ePS zostało zaprojektowane w celu zwiększenia zróżnicowania i produktywności, poprawy wydajności i poziomu marż oraz podniesienia rentowności, osiąganych dzięki szerokiej widoczności biznesowej i praktycznym danym oraz zastosowaniu technologii umożliwiającej stosowanie sztucznej inteligencji.
Wśród rozwiązań, które firma ePS pokaże na swoim stoisku, znajdą się:

Innowacyjne rozwiązania punktowe dla przemysłu: pakiet aplikacji branżowych ePS zaprojektowany w celu ulepszenia dowolnego istniejącego systemu ERP, tak by umożliwić użytkownikom wydajne i opłacalne zarządzanie firmą. Aplikacje te obejmują dynamiczne planowanie ePS (PrintFlow4D), gromadzenie danych w czasie rzeczywistym (Auto-Count 4D), które wspólnie zapewniają potężne możliwości optymalizacji produkcji w zamkniętej pętli, a także inteligentne szacowanie, wycenę i planowanie (iQuote).
Pakiety produktywności dla sektora druku i opakowań: oferowane jako kompleksowe pakiety z gotowymi, certyfikowanymi przez branżę systemami workflow, specjalnie zaprojektowanymi i certyfikowanymi dla każdego segmentu rynku druku i opakowań. Oprócz znaczącej wartości, jaką zapewnia szeroki zakres i zaawansowanie pakietów ePS Productivity Suites, firma nie zaprzestaje inwestycji w dalsze wzmacnianie pozycji swych klientów na drodze interoperacyjności i partnerstwa z kluczowymi graczami w branży oprogramowania, takimi jak ECO3, Esko, Hybrid Software, Fiery i CarbonQuota, oraz wiodącymi dostawcami sprzętu, takimi jak EFI, HP, Ricoh, Canon, Konica Minolta, Xerox, FujiFilm i SUN Automation.
Rozwiązania dla sektora druku: ePS pozycjonuje się jako jedyny dostawca oprogramowania branżowego, który oferuje kompleksowe rozwiązania - - od MIS przez eCommerce do realizacji i wysyłki zleceń - dla każdego segmentu druku i dla klientów każdej wielkości. Firma zaprezentuje swoje wiodące na rynku rozwiązania do druku firmowego na dużą skalę, publikacji i druku książek, druku komercyjnego, mailingu, szyldów i ekspozytorów, druku cyfrowego/franczyzowego, druku na własne potrzeby firm oraz agencji kreatywnych.

Ponadto ePS pokaże Nubium: rozwiązanie chmurowe MIS przeznaczone dla niedocenianego rynku małych i średnich drukarni komercyjnych.
Rozwiązania dla sektora opakowań:

Goście stoiska ePS będą mogli zapoznać się z wysoce elastycznym, modułowym oprogramowaniem dla branży opakowaniowej, opracowanym specjalnie dla sektorów: etykietowegoo, pudełek składanych, opakowań giętkich oraz opakowań z tektury falistej.

Bogate portfolio obejmuje rozwiązania ERP/MES, analitykę biznesową, planowanie, szacowanie, śledzenie oraz moduły zarządzania zapasami. Firmy z branży tektury falistej mogą również zapoznać się z rozwiązaniami do kontroli sekcji mokrej i suchej oraz technologii obiegu zamkniętego. ePS wprowadzi nowy, natywny dla chmury system ERP przeznaczony dla małych przetwórców etykiet i opakowań giętkich. Dodanie tej technologii uzupełnia portfolio firmy o rozwiązanie dla każdej wielkości przetwórcy opakowań na całym świecie.
ePS Automator - organizator procesów biznesowych dla druku i pakowania
ePS Automator to solidna infrastruktura, która umożliwia firmom zajmującym się drukiem i pakowaniem organizację i optymalizację ekosystemu obejmującego wiele technologii i dostawców. Automator jest teraz produktem wspomaganym przez sztuczną inteligencję, oferującym dodatkowe wsparcie przy odkrywaniu takich możliwości automatyzacji procesu produkcyjnego, które zwiększają wydajność i ograniczają liczbę ludzkich błędów.

Opracowano na podstawie informacji firmy ePS