ePS ogłasza zmiany przed CONNECT 2024
1 Jan 1970 10:16

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma eProductivity Software (ePS), czołowy dostawca przełomowych technologii dla branży druku i opakowań, ogłosiła wprowadzenie ekscytujących zmian do programu konferencji CONNECT, na którą zaprasza użytkowników swoich produktów. Impreza w nowym formacie, nowym terminie (20-22 sierpnia) i miejscu (hotel Venetian Resort w Las Vegas) ponownie zgromadzi imponujący zestaw sponsorów i wystawców.

ePS CONNECT 2024 pozostaje wyjątkowym miejscem spotkań i wspólnego spędzania czasu na nauce innowacyjnych sposobów służących optymalizacji inwestycji technologicznych, nawiązywania kontaktów z przedstawicielami przemysłu oraz wysłuchiwania branżowych ekspertów. W tym roku firma zdecydowała się zapewnić wszystkie te atrakcje „all-inclusive” w nowym miejscu i terminie. Zmiana stanowi ukłon w stronę tych uczestników, dla których udział w imprezie odbywającej się w trakcie domykania poprzedniego roku finansowego mógł być utrudniony.

Imponującą listę sponsorów CONNECT 2024 tworzą dostawcy sprzętu branżowego, w tym HP, Ricoh, Konica Minolta i EFI, oraz wiodący dostawcy oprogramowania i technologii, m.in. ECO3 (Apogee), Esko i ISCorp. Pełna lista sponsorów i wystawców CONNECT 2024 zostanie ogłoszona w nadchodzących tygodniach.

Ścisła integracja maszyn cyfrowych HP Indigo z systemami ePS Pace i ePS Radius to główne przykłady inteligentnej strategii automatyzacji HP, eliminującej punkty styku i zwiększającej wydajność produkcji z punktu widzenia naszych wspólnych klientów na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na CONNECT 2024 i spotkania z klientami z branży poligraficznej i opakowaniowej - powiedział Fernando Alperowich, dyrektor generalny HP Industrial Print Americas.

Udział w ePS CONNECT 2024 pokazuje poziom naszego zaangażowania w partnerstwo ePS/ECO3 - mówi Andy Grant, szef działu oprogramowania w ECO3. Uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, prezentującym rozwiązania programowe dla branży poligraficznej, pozwala prawdziwie zaangażować się w dyskusje na temat tego, w jaki sposób integracja oprogramowania może zapewnić wartość dodaną. A to tylko jedna z atrakcji, które zaprezentujemy: wartość dodaną zintegrowanego workflow ePS - ECO3.

Oprócz zapewnianych użytkownikom druku i opakowań okazji do zdobywania wiedzy, CONNECT 2024 zaoferuje ekskluzywne, trwające dwa i pół dnia warsztaty z głównym architektem Dennisem Kremerem, podczas których będą oni mogli uczestniczyć w zaawansowanych praktycznych sesjach szkoleniowych na temat technologii wspomagających ePS, zaprojektowanych tak, aby pomóc klientom usprawnić ich szerszy ekosystem i zwiększyć wartość ich obecnych inwestycji. Ta obowiązkowa sesja szkoleniowa dla specjalistów IT zajmujących się drukiem i pakowaniem obejmie technologie już wbudowane w rozwiązania ePS (np. ePS Productivity Workbench), jak i nowsze technologie (np. ePS Automator).

CONNECT 2024 będzie również miejscem organizacji Women's Networking Lunch (WNL), którego ubiegłoroczna inauguracja okazała się dużym sukcesem. Celem WNL jest zebranie w jednym miejscu przedstawicielek branży, tak by mogły podzielić się inspiracjami i pomysłami na przyciągnięcie i utrzymanie w branży utalentowanych kobiet. W tegorocznym panelu będą uczestniczyły: Jules Van Sant, dyrektorka wykonawcza Two Sides North America, wiceprzewodnicząca Print & Graphics Scholarship Foundation, przewodnicząca Cal Poly Graphic Communication i partnerka w Bubble & Hatch, oraz Lindsey Pearson, dyrektorka zarządzająca Whitmar Publications.

Gabriel (Gaby) Matsliach, dyrektorka generalna ePS Packaging, oraz Dan Vertachnik, dyrektor generalny Print ePS, komentują: Z niecierpliwością czekamy na ekscytujący CONNECT, w nowym miejscu, w szerszym formacie i z bogatszym programem najważniejszych rynkowych treści oraz wiedzą od ePS i innych wiodących w branży dostawców. Naszym celem jest dalsza ewolucja CONNECT, tak aby spełniał i przekraczał oczekiwania użytkowników oraz zapewniał miejsce, w którym liderzy branży, firmy i użytkownicy mogą się spotkać, aby wspólnie czerpać korzyści z druku i pakowania.

Opracowano na podstawie informacji firmy ePS