Fujifilm nawiązuje współpracę z eProductivity Software
1 Jan 1970 11:33

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Fujifilm nawiązuje współpracę z eProductivity Software (ePS), aby pokazać, jak można połączyć i zintegrować system przepływu pracy XMF PressReady firmy Fujifilm oraz systemy e-handlu MarketDirect StoreFront i MIS firmy eProductivity Software w ramach zarządzania produkcją druku na maszynach cyfrowych Fujifilm Revoria i Apeos. Obydwa rozwiązania będą prezentowane w europejskich centrach Print Experience Centre firmy Fujifilm w Niemczech i Belgii, a także będą ważnym tematem wydarzenia Fujifilm Peak Performance Print w styczniu 2024 roku.

Partnerstwo pozwoli klientom zobaczyć rzeczywiste przykłady kompleksowego przepływu pracy, od wdrażania zadań za pośrednictwem systemu Web to Print po ich rejestrację w systemie MIS i pełne zarządzanie zadaniami drukowania w zakresie organizacji, impozycji, grupowania i wykańczania. Klienci będą mogli zastanowić się, które elementy ich przepływu pracy można zaktualizować, aby zwiększyć wartość ich firm.

Fujifilm dysponuje również zespołem ekspertów od przepływu pracy w obu centrach Print Experience Centre, którzy mogą współpracować z klientami w zakresie przygotowania oferty przepływu pracy nowej generacji, który pozwoli uzyskać maksymalną rentowność nowej inwestycji w maszynę cyfrową.

John Davies, kierownik grupy Workflow Product Systems w Fujifilm Europe: To partnerstwo z ePS pokazuje nasze zaangażowanie we współpracę z wiodącymi na rynku dostawcami w celu tworzenia kompletnej oferty rozwiązań druku dla naszych klientów. Prognozy wzrostu dla druku cyfrowego są dobre, ale oznacza to rosnącą presję na zarządzanie większą liczbą zadań drukowania, aby zapewnić krótszy czas realizacji, co można osiągnąć jedynie poprzez wdrożenie inteligentniejszej automatyzacji. Jesteśmy podekscytowani, że nasze kompletne rozwiązanie do druku cyfrowego, we współpracy z ePS, zapewni poziom kompleksowej automatyzacji przepływu pracy, jakiego wymagają nasi klienci.

John Morley, dyrektor sprzedaży Global Channel Partner w eProductivity Software, komentuje: Po sukcesie, jaki odnieśliśmy w regionie Azji i Pacyfiku, ePS cieszy się z możliwości rozszerzenia umowy partnerskiej z firmą Fujifilm na region EMEA i jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy przy integracji jej rozwiązań. Sukces klienta leży u podstaw działań zarówno ePS, jak i Fujifilm, a to kolejny przykład tego, jak współpraca z liderami rynku tej branży oferuje klientom ogromną wartość i możliwości. Jestem pewien, że to partnerstwo przyniesie fantastyczne możliwości automatyzacji, optymalizacji i zwiększania wydajności. Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość w wyniku dalszej współpracy.

Kliknij TUTAJ, aby uzyskać więcej informacji

Opracowano na podstawie informacji firmy Fujifilm