Głowice Xaar Irix w drukarkach chińskiej firmy Codpad
1 Jan 1970 12:12

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dostawca technologii do cyfrowego druku atramentowego, firma Xaar, nawiązała strategiczne partnerstwo z Codpad, specjalistą w obszarze rozwiązań do atramentowego kodowania i znakowania z chińskiego Guangdong.

Maszyna do druku inkjet UV w wysokiej rozdzielczości firmy Codpad, w której wykorzystane zostaną głowice Xaar Irix, jest przeznaczona do szerokiej gamy rozwiązań kodujących, w tym do druku na metalu, tworzywach sztucznych, tekturze, drewnie, folii aluminiowej oraz konwencjonalnej. Głowica wspiera druk kroplami o zmiennej wielkości, wykorzystując w tym celu warianty Xaar Irix o pojemności 40 i 80 pikolitrów.

Wbudowany w urządzeniu system kontroli recyrkulacji oraz temperatury podawania atramentu umożliwia osiągnięcie spójnych efektów druku w dynamicznym środowisku. Co więcej, maszyna oferuje wielopoziomowe utwardzanie UV, dzięki czemu zapewnia wyjątkową adhezję nawet na trudnych podłożach.

Indywidualnie grawerowane laserowo dysze wraz z technologią AcuDrp firmy Xaar zapewniają jednolitą jakość druku nawet przy dużych odległościach głowic od podłoża.

Xie Ruzhou, dyrektor generalny firmy Codpad, z entuzjazmem podchodzi do współpracy z Xaar: Integracja Xaar Irix i naszych maszyn inkjet UV do kodowania w wysokiej rozdzielczości podniesie jakość naszego produktu i zwiększy jego rynkową konkurencyjność, dlatego jesteśmy pewni, że nasza najnowsza premiera zapewni klientom doskonałe rozwiązanie do kodowania, które zaspokoi ich zmieniające się potrzeby.

Samuel Tam, dyrektor generalny Xaar Asia, dodaje: Jesteśmy podekscytowani naszą współpracą z Codpad. Xaar Irix to czołowa głowica w branży kodowania i znakowania, zapewniająca naszym klientom wyjątkową jakość i niezawodność druku. Nie możemy doczekać kooperacji przy wspólnym odkrywaniu nowych szans rynkowych oraz dostarczaniu użytkownikom końcowym najnowocześniejszych rozwiązań kodujących i znakujących najwyższej jakości.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xaar