hubergroup i manroland Goss wspólnie dla zrównoważonego rozwoju
1 Jan 1970 08:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma hubergroup, globalny specjalista w dziedzinie farb i chemii do druku, zawarł strategiczne partnerstwo z manroland Goss web systems, czołowym dostawcą rozwiązań do rolowego druku offsetowego. Współpraca stanowi milowy krok w tworzeniu zrównoważonych rozwiązań pakujących, ponieważ łączy rozległą wiedzę firmy hubergroup z najnowocześniejszymi technologiami offsetu rolowego oferowanymi przez manroland Goss web systems.

Dwaj rynkowi liderzy zapoczątkowali ekscytującą współpracę z myślą o tworzeniu ekologicznych opakowań. To dynamiczne partnerstwo wykorzystuje know-how obu firm, wspierając innowacyjność i kreatywność w zaspokajaniu potrzeb na zrównoważone rozwiązania w branży opakowaniowej. Łącząc swoją wiedzę i zasoby, hubergroup i manroland Goss angażują się w kształtowanie przyszłości opakowań, aktywnie poszukując partnerów o podobnych poglądach, w tym właścicieli marek, producentów i firm pakujących, którzy dołączą do nich w tej transformacyjnej podróży.

W ramach partnerstwa utworzono zespoły projektowe składające się z ekspertów z obu firm. Podczas wstępnych warsztatów zespoły te określiły ramy współpracy i wyznaczyły cele. W trakcie niedawnej burzy mózgów wygenerowano kreatywne pomysły, aby wyobrazić sobie opakowanie przyszłości: zrównoważone i kolorowe.

U podstaw naszego partnerstwa i pracy zespołowej leży połączenie zabawy, wydajności i kreatywności - a wszystko to w celu zrewolucjonizowania opakowań - powiedział Thomas Polster, Global Key-Account-Manager i Manager Global Business Development Brand Owner w hubergroup. Głęboko wierzymy, że wspólne działanie jest kluczem do walki z marnotrawstwem i ochrony zasobów. Zjednoczmy się, aby wywrzeć znaczący wpływ.
Zjednoczeni naszym zaangażowaniem w kształtowanie bardziej zrównoważonej przyszłości dla opakowań, wzmacniamy inspirującym partnerstwem wiarę w siłę współpracy w całym łańcuchu wartości, aby uwolnić pełen potencjał zrównoważonego rozwoju - dodali Anna Asam, kierownik projektu i Frank Kreisel , Senior Sales & Service Manager Europe w manroland Goss. Łącząc siły, możemy sprostać największym wyzwaniom stojącym przed branżą poligraficzną w przyszłości.

Opracowano na podstawie informacji firmy hubergroup