Joël Depernet nowym prezesem Esko
1 Jan 1970 08:41

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Joël Depernet został mianowany prezesem Esko, globalnego twórcy zintegrowanego oprogramowania i sprzętu do cyfryzacji, automatyzacji i przyspieszania procesów wprowadzania na rynek zapakowanych produktów. Depernet przejmuje stery po ponad trzech latach pełnienia funkcji dyrektora technicznego firmy, w którym to okresie Esko opracowało znaczące innowacje, stając się wiodącym specjalistą w dziedzinie przygotowania do druku opakowań.
To niezwykle ekscytujący czas dla firmy - skomentował Depernet. Od wielu lat uczestniczę w podróży firmy Esko, i jestem zachwycony i głęboko zaszczycony, że mogę objąć rolę prezesa w momencie, gdy wkraczamy w nowy rozdział.
Depernet studiował inżynierię w École Centrale Paris i École Centrale de Lyon, zanim rozpoczął karierę, w której zajmował wysokie stanowiska w firmach Dassault Systemes, Cegedim i Axway, zanim dołączył do Esko w marcu 2020 roku.
Po rynkowej niepewności i nieprzewidywalności, których wszyscy doświadczyliśmy w ostatnich latach, nasza firma koncentruje się na dostarczaniu innowacji umożliwiających naszym klientom łączenie systemów i przepływów pracy, automatyzację procesów i przyspieszenie innowacji, aby pomóc im w sprostaniu wyzwaniom, w obliczu których stoją na dzisiejszym rynku - powiedział Depernet. To dla mnie wielki przywilej, że mogę teraz przewodzić tej niezwykle utalentowanej grupie innowatorów, gdy firma wkracza w nowy, ekscytujący rozdział.
Opracowano na podstawie informacji serwisu Labels & Labeling