LEONHARD KURZ i Grafotronic nawiązały partnerstwo
1 Jan 1970 10:29

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma LEONHARD KURZ, czołowy dostawca rozwiązań do foliowania oraz cyfrowych technologii uszlachetnień, oraz Grafotronic, ekspert w dziedzinie modułowych urządzeń do wykańczania etykiet, ogłosiły nawiązanie globalnego partnerstwa. Sojusz ten opiera się na dotychczasowych przykładach udanej współpracy, zapewniającej korzyści płynące z połączenia wiedzy specjalistycznej obu firm dla podniesienia standardów w branży etykiet.
Połączenie sił na rzecz innowacji
Obie firmy są zaangażowane w rozwój sektora etykiet na drodze innowacji technologicznych oraz networkingu. Łącząc możliwości produkcyjne Grafotronic w zakresie modułowego sprzętu do etykiet z osiągnięciami firmy KURZ w technologii cyfrowego zdobienia, partnerstwo to ma na celu ulepszenie rozwiązań do druku i finishingu etykiet.

Wiedza i synergia technologii

Leonhard KURZ wnosi do partnerstwa swoje doświadczenia w technologii obróbki cienkich folii oraz cyfrowych uszlachetnień, oferując klientom szereg dopasowanych materiałów eksploatacyjnych i urządzeń. Celem firmy jest uproszczenie procesów dzięki wykorzystaniu dekad wiedzy inżynierskiej i szerokiej gamy produktów dla przemysłu poligraficznego.

Grafotronic specjalizuje się w modułowych maszynach do etykietowania „przygotowanych na wyzwania przyszłości”. Firmowa oferta obejmuje cięcie laserowe, finishing laserowy oraz kompleksowe maszyny do wykańczania, które można dostosować do różnych urządzeń i technologii, także tych jeszcze nie produkowanych. Pracując ramię w ramię, KURZ i Grafotronic liczą na zyskanie znaczącego wpływu na branżę zdobienia i wykańczania etykiet.
Wspieranie branży na drodze współpracę
Dowodem na zaangażowanie we współpracę będzie zbliżające się ”Embellish More Label Technology Forum”, impreza zaplanowana na 11 i 18 kwietnia br. w amerykańskim Huntersville (stan Karolina Północna), gdzie mieści się oddział KURZ Transfer Products. Forum jest przeznaczone dla producentów etykiet i oferuje możliwość uzyskania kompleksowego wglądu w technologię zdobienia w ciągu jednego dnia.

Opracowano na podstawie informacji firmy LEONHARD KURZ