Markus Fietkau nowym dyrektorem sprzedaży w EyeC
1 Jan 1970 12:52

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

50-letni Markus Fietkau został mianowany na stanowisko dyrektora sprzedaży w firmie EyeC GmbH i od 1 października odpowiada za planowanie, wdrażanie i kontrolowanie działań sprzedażowych u globalnego dostawcy rozwiązań do kontroli druku. Zastąpił na tym stanowisku Ralpha Beiera, który w swojej nowej roli dyrektora ds. rozwoju biznesu skupi się teraz wyłącznie na rozwoju operacyjnym i strategicznym w globalnym środowisku firmy. Zarówno Fietkau, jak i Beier będą podlegać bezpośrednio zarządowi EyeC GmbH.

Posiadający imponujące osiągnięcia z przeszło 30-letniej pracy w wymagającym technicznej wiedzy środowisku sprzedaży, Markus Fietkau (na zdjęciu z lewej) od początku października w roli dyrektora odgrywa kluczową rolę w dalszym rozwoju globalnej organizacji sprzedaży EyeC. Ten ekspert branżowy rozpoczął swoją karierę zawodową po ukończeniu szkoły średniej, odbywając praktykę jako handlowiec, a następnie poszerzył swoją wiedzę, uzyskując dyplom z administracji. Przed dołączeniem do EyeC w roli menedżera ds. globalnych klientów w kwietniu 2017 r., przez cztery lata pracował w dziale sprzedaży firmy poligraficznej z północnych Niemiec. Kolejne 10 lat spędził w sektorze logistyki w branży farmaceutycznej, gdzie pogłębił swoją wiedzę i poszerzył sieć kontaktów. Ostatnio zajmował stanowisko zastępcy dyrektora sprzedaży w EyeC i z powodzeniem opiekował się globalnymi klientami/potencjalnymi klientami z sektora poligraficznego oraz wspierał zespół sprzedaży. Na nowym stanowisku Fietkau będzie odpowiedzialny za globalne działania sprzedażowe firmy i ścisłą współpracę z partnerami handlowymi dla dalszego rozwoju EyeC.

Doświadczony ekspert ds. sprzedaży przejmuje obowiązki od Ralpha Beiera (na zdjęciu z prawej), który obejmie stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu po ponad sześciu latach sukcesów w roli szefa sprzedaży w EyeC. Beier wnosi ze sobą ponad 40-letnie doświadczenie w dziedzinie technologii i wiele lat pracy w branży poligraficznej. Menedżer o bogatym doświadczeniu na arenie międzynarodowej skoncentruje się na rozwijaniu specjalnych projektów, produktów i rynków oraz identyfikowaniu strategicznych możliwości biznesowych.

„Cieszymy się, mogąc powitać Markusa Fietkau jako nowego dyrektora sprzedaży w EyeC” - mówi dr Ansgar Kaupp, dyrektor zarządzający EyeC. „Wraz z Ralphem Beierem na stanowisku dyrektora ds. rozwoju biznesu zyskaliśmy właśnie dwóch doświadczonych menedżerów o bogatym doświadczeniu w dziedzinie przedsiębiorczości, którzy dzięki swojej cennej wiedzy i pasji do sprzedaży zdążyli już opracować szereg opłacalnych strategii sprzedaży na rynkach lokalnych i międzynarodowych. Jest to najlepsza podstawa do wniesienia cennego wkładu w dalszy sukces EyeC” - kontynuuje Kaupp.

Opracowano na podstawie informacji firmy EyeC