Martin Automatic na targach ICE Europe 2023
1 Jan 1970 09:36

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Czołowy amerykański producent systemów do łączenia, kontroli naprężenia oraz przewijania wstęgi, firma Martin Automatic, pojawi się w roli wystawcy na monachijskich targach ICE Europe w dniach 14-16 marca br.

Bernd Schopferer, menedżer ds. sprzedaży na europejskim rynku, opowiada w imieniu spółki: Po raz pierwszy wystawialiśmy się na targach ICE 2019 i byliśmy zachwyceni rezultatami imprezy. ICE zapewnia nam unikalną okazje do przedstawienia swej technologii dla ważnego i rozwijającego się europejskiego sektora przetwórczego i podzielenia się wiedzą i doświadczeniem na wielu zróżnicowanych rynkach.

Goście targowego stoiska będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat zaawansowanych technologii transportu wstęgi przeznaczonych dla trudnych aplikacji, jak również firmowych rozwiązań do przewijania non-stop z wykorzystaniem różnorodnych technik łączenia wstęgi, odpowiednich dla wielu podłoży i materiałów. Należą do nich taśmy klejące, kleje hotmeltowe oraz sklejanie na gorąco, w połączeniu z różnymi mechanizmami cięcia wstęgi.

W skład technologii Martin Automatic wchodzą rozwiązania non-stop dla wstęg o szerokości od 20 mm do 4500 mm, przygotowane do obsługi każdego rodzaju materiału dostarczanego na rolkach. Martin szczyci się, że jej sprzęt jest niezawodny, solidny, łatwy w użyciu i w utrzymaniu, dzięki czemu zapewnia wieloletnią wydajność i rentowność.

Opracowano na podstawie informacji firmy Martin Automatic

error: Kopiowanie zabronione!