Metsä Board zaprasza na Luxe Pack
1 Jan 1970 13:21

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Na październikowych targach opakowań Luxe Pack w Monako Metsä Board zaprezentuje swoje gotowe na przyszłość tektury premium oraz usługi polegające na współtworzeniu.

  35. edycja czołowych targów opakowań zgromadzi w dniach 2-4 października najbardziej innowacyjnych wystawców i tysiące odwiedzających z sektora premium w centrum kongresowym Grimaldi Forum w Monako.

Na stoisku Metsä Board odwiedzający będą mieli okazję zadawać pytania zespołowi ekspertów odnośnie swoich konkretnych potrzeb i dowiedzieć się więcej o tym, jak obniżyć ślad węglowy swoich opakowań lub zwiększyć innowacyjność przy projektowaniu opakowań dzięki wprowadzeniu unikalnej koncepcji współtworzenia, która prowadzona jest w najnowocześniejszym Centrum Doskonałości firmy.

Szeroka gama produktów Metsä Board będzie prezentowana w części Design Lab, gdzie goście będą mogli zapoznać się z kilkoma koncepcjami dotyczącymi fizycznych właściwości opakowań wykonanych ze specjalnie zaprojektowanych tektur z włókien pierwotnych, w tym lekkimi tekturami lite charakteryzującymi się wysoką wydajnością i doskonałą drukowalnością, białymi kraftlinerami oraz w pełni zdatnymi do recyklingu tekturami z barierą dyspersyjną, idealnie nadającymi się do zmniejszenia ilości odpadów z tworzyw sztucznych. Przedstawione zostanie również nowe innowacyjne rozwiązanie Muoto 3D dla opakowań z włókien, z których po sprasowaniu można uzyskać zaokrąglone złożone kształty. Będzie można zobaczyć prototypowy projekt opakowania stworzony w Centrum Doskonałości Metsä Board dla nożyczek Fiskars ReNew. Opakowanie to stanowi połączenie wewnętrznej części opakowania 3D z tekturową osłoną.

Opracowano na podstawie informacji firmy Metsä Board