Miraclon zaprasza na targi drupa
1 Jan 1970 12:07

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Podczas targów drupa firma Miraclon zamierza zaprezentować technologie, które „pomogą wkroczyć drukarzom na ścieżkę wiodącą ku nowoczesnej fleksografii” i opracowane z myślą o podniesieniu wydajności oraz zrównoważonego charakteru produkcji.

Pokazy na stoisku Miraclon zostaną poświęcone kilku tematom przewodnim. W ramach prezentacji „mistrzów nowoczesnego fleksodruku” firma przedstawi rzeczywiste studia przypadku dwunastu drukarni, które dzięki pomyślnemu wdrożeniu technologii FLEXCEL NX spełniły wymogi markowych klientów i wsparły ich w finansowym i zrównoważonym rozwoju. Pokaże usługi eksperckie oparte na wiedzy, w tym doradztwo, narzędzia i kalkulatory oszczędności oraz pomoc techniczną i rozwiązania, które umożliwiają maksymalizację zysków przygotowalni. Nie zabraknie również innowacji produktowych: dziewięciu najnowszych rozwiązań Miraclon opartych na technologii FLEXCEL NX, które wprowadzają drukarnie na wyraźną ścieżkę w kierunku nowoczesnego fleksodruku.

Wśród tych ostatnich znajdą się:

  • procesor FLEXCEL NX Ultra 42: technologia płyt wodowymywalnych firmy Miraclon opiera się na systemie FLEXCEL NX Ultra 35 do zastosowań wąskowstęgowych, zaś nowy FLEXCEL NX Ultra 42 oferuje umożliwia osiągnięcie tego celu w środowisku produkcyjnym płyt w dużych nakładach i przy niskich wymaganiach w zakresie konserwacji;
  • zestawy lamp Shine LED: te opracowane przez Miraclon lampy stanowią prostą i opłacalną ścieżkę do naświetlania płyt UV LED, która zapewnia produkcję płyt o jeszcze większej spójności, a w efekcie podnosi wydajność w druku;
  • zapowiedź nowej generacji technologii płyt FLEXCEL NX i FLEXCEL NX Ultra, zoptymalizowanych pod kątem naświetlania diodami LED, zapewniających jeszcze czystszy druk, większą wydajność i korzyści z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju.

Chris Payne, dyrektor generalny firmy Miraclon: Fleksodruk jest atrakcyjnym i rozwijającym się segmentem branży druku opakowań, który ewoluuje z pozycji swych tradycyjnych możliwości, praktyk i procesów do nowej ery nowoczesnego fleksodruku, który jest ustandaryzowanym, zrównoważonym procesem produkcyjnym. A ponieważ drukarnie znajdują się pod coraz większą presją ze strony marek, które oczekują od nich podnoszenia wydajności i poziomu zrównoważenia produkcji, zapraszamy je do odwiedzenia stoiska Miraclon. Tutaj będą mogły zobaczyć, poznać i doświadczyć sposobów, dzięki którym firma Miraclon, wraz ze swą siecią cenionych partnerów - w tym dostawców usług prepress, technologii i partnerów handlowych - może pomóc im opracować praktyczny plan osiągnięcia sukcesu. Gwarantujemy, że będzie to warte ich czasu.
Opracowano na podstawie informacji firmy Miraclon