MPS świętuje sprzedaż 1000. maszyny
1 Jan 1970 13:25

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma MPS, czołowy dostawca zaawansowanych rozwiązań do druku i pakowania, z satysfakcją poinformowała o sprzedaży swojej tysięcznej maszyny szanowanej rodzinnej spółce Watershed, mieszczącej się w Leeds i posiadającej drugi zakład w Walii. To ważne wydarzenie w historii obu firm, które potwierdza niezachwiane przywiązanie Watershed do najnowocześniejszej technologii MPS.

Przez ponad 15 lat Watershed – jako lojalny klient MPS – zainwestował w dziewięć urządzeń marki MPS. Firma specjalizuje się w nadrukach na etykietach typu shrink sleeve i etykietach rękawowych, a w ostatnim okresie wkroczyła również na rynek druku na pokrywkach jogurtów i produktów mlecznych.

Zakup modelu MPS H1000 to dowód na stałe zaangażowanie Watershed w rozwój możliwości produkcyjnych i dążenie do potrzymania statusu branżowego lidera. Ostatnia inwestycja umożliwia Watershed oferowanie jeszcze wyższej jakości i bardziej wydajnych rozwiązań dla swoich cenionych klientów.

John Waters, właściciel Watershed, nie kryje entuzjazmu z kolejnego zakupu: Nasze wieloletnie partnerstwo z MPS jest świadectwem wspólnego zaangażowania w innowacyjność i w zadowolenie klientów. Nowy dodatek odgrywa kluczową rolę w naszej strategii ekspansji, umożliwiając nam sprostanie zmieniającym się wymaganiom klientów na rynkach etykiet termokurczliwych, etykiet rękawowych i wieczek na produkty mleczne.

Nick Tyrer, dyrektor zarządzający firmy MPS Systems UK, mówi o wspólnej podróży i wzajemnych korzyściach dla obu firm: Wydaje się czymś na miejscu, że firma, która jest z nami od samego początku, kupuje od nas tysięczną maszynę. To urządzenie jest szczytowym osiągnięciem technologii MPS, stanowiąc odzwierciedlenie znaczącej inwestycji zarówno w samą maszynę, jak i programy zapewniające wydajność, które stanowią podstawę wszystkich naszych najnowszych platform.

Opracowano na podstawie informacji firmy MPS