Nagrody P&G dla DS Smith
1 Jan 1970 08:29

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma DS Smith otrzymała dwie nagrody Procter & Gamble Supplier Excellence Awards za swoje rozwiązania opakowaniowe w kategoriach Baby Care (pielęgnacja dzieci) oraz Fabric and Home Care (pielęgnacja tkanin i domu), stając się tym samym pierwszą firmą, która zdobyła więcej niż jedną taką nagrodę w tym samym roku.

Przyznawana co dwa lata nagroda jest wręczana dostawcom, którzy w opinii P&G „wykroczyli poza ramy dostaw trwałej wartości naszej firmie i konsumentom, którym P&G służy”. Firmy są nominowane na podstawie kluczowych wskaźników wartości oraz szeroko zakrojonych ocen ilościowych i jakościowych dokonywanych przez pracowników P&G.

Czterdziestu sędziów wybrało dziesięciu zwycięzców z całego świata, z których każdy został uznany za „integralną część” Ekosystemu Dostawców P&G. DS Smith jest pierwszym dostawcą w historii, który zdobył nagrodę P&G Excellence Award jednocześnie w dwóch kategoriach, spełniając kryteria sędziów w kategoriach: komercyjnej, operacyjnej, innowacji i zrównoważonego rozwoju oraz obywatelskiej.

Cieszymy się, że zostaliśmy wyróżnieni za doskonałość nie tylko w jednej, ale w dwóch kategoriach biznesowych w zakresie zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych opartych na włóknach, zarówno dla produktów do higieny intymnej i pielęgnacji niemowląt, jak i dla produktów do pielęgnacji tkanin i domu, i to przez dwie różne organizacje zakupowe w ramach P&G - powiedział Francesco van Westrenen, dyrektor komórki Global Customer Business Unit działającej w ramach działu opakowaniowego firmy DS Smith. To bezprecedensowe osiągnięcie, które podkreśla wyjątkowe działania i zaangażowanie, jakie nasza firma wykazała w różnych aspektach współpracy, a DS Smith jest jedynym dostawcą, który kiedykolwiek wygrał jednocześnie w dwóch kategoriach.

Otrzymanie nagrody P&G Excellence Award jest ważnym kamieniem milowym i odzwierciedleniem nieustannych wysiłków naszego zespołu i poświęcenia na rzecz doskonałości, zrównoważonego rozwoju i innowacji. To moment, który warto uczcić i docenić wspólne osiągnięcia, które przyczyniły się do tego sukcesu. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z P&G.

DS Smith podkreśla swoje zaangażowanie w realizację ogólnofirmowego celu Redefining Packaging for a Changing World (przedefiniowanie opakowań dla zmieniającego się świata), a także strategii zrównoważonego rozwoju Now and Next.

Firma P&G również podzieliła się swoim planem obniżenia własnego śladu środowiskowego, a także śladu środowiskowego swoich konsumentów i sektorów, w których jest aktywna. Plany obejmują poprawę jakości granulatu uzyskanego z recyklingu, zwiększenie wykorzystania tworzyw sztucznych pochodzących z odzysku oraz przekazanie licencji na technologię oczyszczania polimerów VersoVita Circular Polymer Purification w ręce globalnych producentów.

Opracowano na podstawie informacji firmy DS Smith