Nowy niepowlekany karton firmy Holmen
1 Jan 1970 13:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Invercote Touch to – jak przekonuje producent - zupełnie nowy, unikalny, niepowlekany karton, który umożliwia markom tworzenie wysokiej jakości opakowań o naturalnym wyglądzie i dotyku. Dzięki tym samym własnościom technicznym co inne produkty z rodziny Invercote, nowy karton dostarcza wrażenia dotykowe bez uszczerbku dla wydajności.
Invercote Touch został zaprojektowany w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na zrównoważone i atrakcyjne wizualnie materiały opakowaniowe o doskonałej drukowności. Najnowszy dodatek do portfolio Invercote zapewnia naturalny wygląd i wrażenia dotykowe oraz inne cechy charakterystyczne dla produktów tej marki: wytrzymałość, sztywność, łatwość złamywania oraz silne referencje w zakresie zrównoważonego rozwoju.
Invercote Touch to unikalne połączenie niepowlekanego kartonu, w którym wygląd i wrażenia dotykowe są kluczowe, z innymi cechami, które sprawiają, że produkty Invercote są tak przydatne dla opakowań najwyższej jakości - mówi Edvin Thurfjell, kierownik ds. produktów Invercote Packaging and Graphics w firmie Holmen Board and Paper. Invercote Touch jako pierwszy umożliwia markom nadanie priorytetu naturalnemu wyglądowi i wrażeniom dotykowym dzięki produktowi, który ma odpowiednią dla niepowlekanego kartonu kombinację cech druku i przetwórstwa.

Dzięki Invercote Touch można dotknąć surowych włókien i usłyszeć dźwięk pocierania kartonu - dodaje Thurfjell. Dostarcza to klientowi interaktywnych doświadczeń sensorycznych, które są łatwe i naturalne w odbiorze. Posiada również doskonałe funkcje wytłaczania, które stanowią nieodłączny element Invercote. Uwalnia tym samym potencjał możliwej obróbki powierzchni i otwiera więcej opcji tworzenia kreatywnych treści.

Invercote Touch powstał w fabryce Holmen w Iggesund, która wykorzystała swe przeszło 60-letnie doświadczenie na temat opakowań premium oraz zmieniających się potrzeb klientów. I choć niepowlekany karton będzie z natury inaczej zachowywał się w druku od kartonów powlekanych, pracując nad Invercote Touch skoncentrowano się na takich właściwościach warstwy włókien, by różnice te były możliwie jak najmniejsze.

Invercote Touch stanowi unikalny i naturalny dodatek do naszego portfolio produktów, z którego jesteśmy bardzo dumni - mówi Thurfjell. Poszerza ofertę produktów Holmen dla obecnych i zapewnia możliwości dla nowych klientów, którzy nie są zaznajomieni z Invercote. Dlatego z ekscytacją czekamy na sposoby jego wykorzystania.

Invercote Touch nadaje się do wszystkich rodzajów opakowań oraz zastosowań graficznych. Na razie jest dostępny w wersji o gramaturze 330 g/m2.

Opracowano na podstawie informacji firmy Holmen