Nowy papier Sappi do pakowania kawy
1 Jan 1970 11:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Producent giętkich papierów opakowaniowych, firma Sappi Europe, zoptymalizowała swoje cenione portfolio produktów Algro Finess i oferuje teraz „Algro Finess C”, powlekany giętki papier opakowaniowy opracowany specjalnie do pakowania kawy. Wyróżnia się on atrakcyjnym wyglądem oraz doskonałymi właściwościami drukowania i przetwarzania. Nowy papier skutecznie redukuje również ryzyko pękania w miejscach złamu oraz miejscu nałożenia farby, korzystnie wpływając na wygląd opakowania w punkcie sprzedaży.

Pasjonaci kawy nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez swojego ulubionego gorącego napoju. Dla prawdziwych koneserów „czarnego złota” decydującą rolę odgrywa nie tylko jakość zapakowanego produktu, ale także sam wygląd opakowania. To właśnie z myślą o ich gustach firma Sappi Europe opracowała papier "Algro Finess C", który producenci i właściciele marek mogą wykorzystać, aby jeszcze bardziej zachęcić konsumentów do zakupu swoich produktów.

"Algro Finess C" - dla dodatkowej finezji
Nowy papier MGBK (jednostronnie gładki bielony papier siarczanowy), podwójnie powlekany po jednej stronie, został opracowany specjalnie z myślą o opakowaniach giętkich i idealnie nadaje się do wielu zastosowań w branży kawowej i spożywczej, takich jak przekąski i słodycze. Zwłaszcza opakowania na kawę wykazują tendencję do pękania po zadrukowaniu i składaniu, odsłaniając białe niezadrukowane obszary. „Algro Finess C” został opracowany w celu zmniejszenia i zapobiegania tym nieestetycznym pęknięciom. Papier ten charakteryzuje się powierzchnią o wysokim połysku i uszlachetnionym rewersem. Dostępny w gramaturach 80 g/m² i 90 g/m², dzięki swoim unikalnym właściwościom nadaje się również do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Doskonały poziom druku i wykończeń

Giętki papier opakowaniowy wyróżnia się również wyjątkowymi właściwościami w zakresie druku i wykańczania. Jak przekonuje producent, dzięki powierzchni o wysokim połysku i wyjątkowej drukowności papier „Algro Finess C” umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w druku fleksograficznym i wklęsłym. Wyjątkowo wysoka jakość odwzorowania kolorów i wartości tonalnych zapewnia efektowny wygląd, dzięki któremu producenci i właściciele marek mogą zrobić wrażenie w punktach sprzedaży. „Algro Finess C” nie pozostawia również nic do życzenia pod względem wytrzymałości. Dzięki wyjątkowej sztywności papier ten może być z łatwością aplikowany jako owijka na linii pakującej - nawet przy dużych prędkościach.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sappi