Numex Blocks inwestuje w lampy SHINE LED
1 Jan 1970 11:36

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zakład branżowy Numex Blocks z Mumbaju jako pierwszy w Azji zainwestował w opracowane przez Miraclon zestawy lamp SHINE LED. Właściciel Nitin Patel podjął ostateczną decyzję dotyczącą inwestycji w lampy SHINE LED, aby zmodernizować dwie posiadane naświetlarki, podczas targów drupa 2024, komentując to tymi słowy: Krótsze czasy naświetlania, lepsza spójność płyt, mniejsza ilość odpadów i oczywiste korzyści finansowe wynikające z braku konieczności wymiany dwóch naświetlarek na nowe sprawiły, że była to łatwa decyzja.

Przez lata firma nieustannie inwestowała w nowe, wiodące technologie, aby zapewnić sobie przewagę nad konkurencją jako wiodący zakład branżowy skoncentrowany na druku fleksograficznym. Lubimy na bieżąco śledzić najnowsze technologie, aby zapewnić sobie ciągły rozwój. Kiedy firma Miraclon, która od dłuższego czasu służy nam radą, przedstawiła nam lampy SHINE LED, byłem bardzo podekscytowany łatwą ścieżką, jaką nam zaoferowała, aby w prosty i szybki sposób zmodernizować posiadane urządzenia wyposażone w świetlówki, wykorzystując lampy LED, zamiast dokonywać znacznych inwestycji w nowe.

Kontynuuje: Inwestycja przyniesie również szereg korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju i produktywności: będziemy w stanie znacznie skrócić czas naświetlania o około 20%, co pozwoli zaoszczędzić sporo energii!.

Zestaw lamp Shine LED to innowacyjne rozwiązanie firmy Miraclon, które stanowi dla użytkowników świetlówek prosty i tani sposób zastąpienia niespójnego naświetlania za pomocą lamp fluorescencyjnych wieloma zaletami technologii LED. Wykorzystując posiadane przez klientów oprawy do naświetlania wyposażone w lampy fluorescencyjne, za ułamek kosztów nowej naświetlarki LED użytkownicy otrzymują korzyści w postaci spójnej, przewidywalnej intensywności przez znacznie dłuższy okres eksploatacji (do 5000 godzin w porównaniu do 800 godzin w przypadku świetlówek), krótszego czasu naświetlania i bardziej ekologicznej pracy. Te cechy sprawiły, że zestaw lamp Shine LED został dwukrotnie wyróżniony w tegorocznym konkursie FTA Excellence in Flexography Awards, zdobywając główne nagrody zarówno za zrównoważony rozwój, jak i innowacje techniczne.

Opracowano na podstawie informacji firmy Miraclon