Packaging Innovations: zarejestruj się i wybierz stoisko
1 Jan 1970 14:24

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations to dwudniowe wydarzenie odwiedzane każdego roku przez tysiące gości z Polski i zagranicy. Łączy biznes i edukację, stawiając na jakość oraz różnorodność: prelekcji, asortymentu i projektów studentów prezentowanych w ramach Konkursu Strefa Studenta uznanego przez Światową Organizację Opakowań. W tym roku będzie można spotkać wystawców z Polski, Algierii, Chin, Niemiec i wielu innych krajów.

Wystawcy za największą zaletę tego wydarzania uznają to, że w ciągu dwóch dni mogą zaprezentować swoją ofertę konkretnej grupie odbiorców. Jak powiedziała Joanna Strzyga z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych podczas poprzedniej edycji: Dla nas bezpośrednie relacje są najważniejsze. Zamiast jechać kilkadziesiąt, a czasem nawet kilkaset kilometrów na jedno spotkanie, tutaj w ciągu dwóch dni możemy odbyć kilkadziesiąt rozmów. Jest to ogromna oszczędność czasu.

Udział w Targach Packaging Innovations to nie tylko okazja do prezentacji produktów i usług na stoisku, ale także specjalna promocja firmy od momentu jej zgłoszenia. Promocja produktów na stronie internetowej wydarzenia, informacja o uczestnictwie w mediach społecznościowych czy możliwość podzielenia się swoją wiedzą na portalach branżowych to tylko część usług, które czekają na wystawców tegorocznej edycji targów.

Jakość to DNA Targów Packaging Innovations

Od lat w Europie rośnie zainteresowanie targami, na których oprócz prezentowanych przez wystawców produktów i usług można wziąć udział w rozbudowanym programie. Z tego powodu organizatorzy Packaging Innovations przygotowują dla uczestników targów wiele niespodzianek.

Już dzisiaj swój udział w programie targów potwierdzili tacy goście jak Monika Wojtaszek-Dziadusz z Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, dr Arkadiusz Michalak z Kancelarii Prawa Gospodarczego i Własności Indywidualnej i Krzysztof Niczyporuk z Polskiej Izby Opakowań.

Ponadto, podczas targów odbędą się obchody 30-lecia Polskiej Izby Opakowań oraz 60-lecie Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Aby uzyskać pierwszeństwo w wyborze lokalizacji stoiska, należy zgłosić swój udział w targach jak najszybciej. Liczba miejsc limitowana.

Targi Packaging Innovations

09-10 października 2024

EXPO Kraków

https://packaginginnovations.pl

Opracowano na podstawie informacji Targów w Krakowie