Papiery barierowe w centrum uwagi
1 Jan 1970 09:47

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Sappi opublikowała niedawno nową, 10-częściową serię filmów mających na celu objaśnienie zastosowań i zalet papierów barierowych. Inicjatywa ta ma służyć jako cenne źródło informacji dla właścicieli marek, producentów opakowań, menedżerów ds. zrównoważonego rozwoju i innych osób działających na rynku spożywczym i niespożywczym, a także dla przetwórców i drukarni, którzy chcą odkryć potencjał rozwiązań wykorzystujących papiery barierowe.

Wiedza dla osób podejmujących decyzje
Ponieważ świadome podejmowanie decyzji odgrywa kluczową rolę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku, seria filmów Sappi odpowiada na najbardziej palące pytania zadawane przez klientów. Eksperci Sappi odkrywają złożoność i zalety papierów barierowych, badając ich przydatność w różnych sektorach. Tematyka filmów koncentruje się m.in. na:

- przeglądzie szerokich zastosowań współczesnych papierów barierowych i ich przydatności dla szerokiej gamy produktów z różnych branż;

- możliwościach recyklingu i wielu korzyściach dla środowiska, a także na sposobach, jak papiery barierowe mogą zastąpić nie nadające się do recyklingu struktury wielowarstwowe (takie jak laminaty papierowo-foliowe, papiery powlekane metodą wytłaczania lub laminaty wielomateriałowe) i tworzyć prawdziwie wszechstronne rozwiązania pakujące;

- wpływie najnowszych przepisów europejskich, takich jak PPWR i SUPD, na stosowanie papierów barierowych, z uwzględnieniem ram prawnych, które regulują ich wykorzystanie w opakowaniach giętkich;
- sposobach na poprawę wizerunku i wzmacnianie tożsamości marki dzięki papierom barierowym, ich zaletom estetycznym i sensorycznym.

Przyszłościowe rozwiązanie dla dzisiejszego rynku
Inicjatywa ta odzwierciedla zaangażowanie Sappi w innowacje, zrównoważony rozwój i - co być może najważniejsze - w zaspokajanie zmieniających się potrzeb rynku. Dostarczając wyczerpujących odpowiedzi na palące pytania firma dąży do wzmocnienia pozycji branżowych profesjonalistów, umożliwiając im dokonywanie świadomych wyborów, które mogą przynieść korzyści ich markom, konsumentom i ostatecznie naszej wspólnej planecie.
Kliknij TUTAJ, aby uzyskać dostęp do serii filmów oraz informacji na temat barierowych rozwiązań papierowych Sappi (tylko w języku angielskim).

Opracowano na podstawie informacji firmy Sappi