Partnerstwo z Xeikon usprawnia pracę NoviPrint
1 Jan 1970 13:30

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

„Nasze etykiety to naprawdę lepkie g...”, głosi nagłówek na stronie internetowej NoviPrint. Firmie nie brakuje humoru, ale nie ulega wątpliwości, że ta holenderska firma produkująca etykiety ma dużo zapału i stawia przed sobą odważną misję: wykonania każdej etykiet, jakiej potrzebuje klient. To zaś wymaga innowacyjności i utrzymywania się w czołówce branży. NoviPrint uznała, że potrzebuje nowej maszyny do druku cyfrowego w wyższych nakładach, jeśli chce sprostać niedawnemu wzrostowi liczby coraz krótszych zleceń. Po dokładnym przeanalizowaniu dostępnych opcji wybrano maszynę Xeikon, ze względu na jej wyjątkową wszechstronność zarówno w sektorze spożywczym, jak i niespożywczym, oraz możliwości jej zaawansowanego workflow.

NoviPrint z siedzibą w Dordrecht zatrudnia 25 osób i prowadzi działalność w Holandii, Europie, Afryce i Ameryce Południowej. Produkuje etykiety dla wszystkich rodzajów rynków, takich jak logistyka, żywność, rośliny, opieka zdrowotna i przemysł. Specjalizuje się w automatycznej identyfikacji (Auto-ID) i dla tego sektora dostarcza kompleksowe usługi, oferując również drukarki etykiet i skanery.
Maszyna Xeikon jest wyposażona w toner ICE. Ten rodzaj suchego tonera wykorzystuje odmienny typ żywicy, dzięki czemu utrwala się w znacznie niższych temperaturach i można nim zadrukowywać podłoża wrażliwe na ciepło, takie jak PE, oraz papierowe etykiety do bezpośredniego druku termicznego, co jest kluczowym wymogiem NoviPrint z punktu widzenia ich działalności na rynku etykiet.

Z dumą ogłaszamy, że dodaliśmy cyfrową maszynę do druku etykiet Xeikon do naszego parku maszynowego – mówi Eric Springvloed, dyrektor generalny NoviPrint. Umożliwia nam ona dalszy rozwój oraz optymalizację pracy naszej drukarni i pozwala zaoferować klientom jeszcze szerszą gamę etykiet. Wsparcie ze strony firmy Xeikon było przez cały czas bardzo przyjemne.

Strategiczna decyzja NoviPrint o zainwestowaniu w technologię Xeikon świadczy o ich zaangażowaniu w świadczenie najwyższej jakości usług drukowania etykiet przy jednoczesnym skutecznym dostosowywaniu się do trendów rynkowych. Maszyny Xeikon są znane ze swojej niezawodności, szybkości i wysokiej jakości wydruków, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla drukarni, które chcą zoptymalizować swoje działania.

Od samego początku Xeikon nieustannie inwestował w rozwój cyfrowego workflow. Wspaniale jest widzieć, że dynamiczne i innowacyjne firmy, takie jak NoviPrint, dostrzegają to - mówi Danny Mertens, menedżer ds. marketingu w Xeikon. NoviPrint z pasją podchodzi do swojej pracy i wybiera niezawodnych partnerów, którzy „pasują” do tej filozofii. Jesteśmy dumni, że możemy być tego częścią.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xeikon