Poznański Graphic Packaging z nagrodą P&G
1 Jan 1970 13:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zakład produkcyjny Graphic Packaging International (Graphic Packaging) w Poznaniu otrzymał prestiżową nagrodę Grooming Excellence Award przyznawaną przez Procter and Gamble (P&G) za „ponadstandardowe działania w zakresie tworzenia wartości dla biznesu”.

Wręczona poznańskiemu zespołowi na początku listopada nagroda jest wyrazem uznania dla sukcesu i siły firmy jako strategicznego dostawcy rozwiązań z zakresu opakowań dla produktów pielęgnacyjnych P&G. Dla P&G wydarzenie Grooming Excellence Awards jest okazją do uhonorowania najlepszych partnerów i integralnych członków ekosystemu dostaw. Laureaci wybierani są z grona ponad 50 tys. partnerów biznesowych.

Svetlana Kurianova, Szefowa Działu Sprzedaży Beauty w Graphic Packaging. powiedziała: To znakomite wyróżnienie dla poznańskiego zespołu. Z firmą P&G współpracujemy od ponad 25 lat, tworząc wyjątkowe, przyciągające wzrok opakowania dla jej produktów pielęgnacyjnych. Sukces tej współpracy zawdzięczamy naszym zdolnościom budowania bliskich relacji z klientami oraz dokładnemu poznaniu i rozumieniu ich potrzeb w zakresie opakowań, przy jednoczesnym wykorzystaniu naszej wiedzy w obszarze innowacji opakowań poprzez nieustanne przesuwanie granic tego, co wydaje się być możliwe.

Co więcej, jesteśmy zaangażowani w tworzenie i wspieranie elastycznych, niezawodnych i stabilnych łańcuchów dostaw, które zapewniają większą wydajność i bezproblemowy przebieg wspólnych działań biznesowych, co dzisiaj jest szczególnie istotne.

Pierwszych partnerów biznesowych firma P&G wyróżniła w 2008 roku, kiedy to zainicjowała tzw. Performance Development Process (PDP) dla swoich zewnętrznych kontrahentów. Program ten został stworzony po to, aby definiować, mierzyć i wspólnie poprawiać efektywność działania partnerów w celu przekraczania oczekiwań biznesowych i wzmocnienia relacji. Grooming Excellence Award jest częścią przyznawanej przez P&G nagrody External Business Partner of the Year.

Opracowano na podstawie informacji firmy Graphic Packaging