Premiera limitowanej kolekcji butelek Rainbow
1 Jan 1970 12:46

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Austriacka marka Waterdrop wprowadza szklaną butelkę w kolorach tęczy. Część dochodu ze sprzedaży limitowanej kolekcji zostanie przekazana na wsparcie organizacji LGBTQIA+.

Limitowana edycja nowej szklanej butelki Rainbow jest wykonana z wytrzymałego i bezwonnego szkła borokrzemowego, a dołączona do niej szczelna zakrętka – z metalu. Butelka jest odporna na zarysowania i odpowiednia do kontaktu nie tylko z zimnymi, lecz także gorącymi napojami, a jej pojemność to 600 ml. W zestawie znajduje się błękitny neoprenowy pokrowiec, który zarówno chroni butelkę, jak i odpowiada za dłuższe utrzymywanie temperatury napoju.

Ponieważ czerwiec jest miesiącem szczególnego wsparcia tęczowych społeczności, Waterdrop przekaże 10% ze sprzedaży butelki Rainbow na wsparcie dwóch organizacji LGBTQIA+: 5% dla OutRight Action International i kolejne 5% dla Queer Base.

Zrównoważony rozwój marki

Waterdrop dąży do tego, żeby stać się ekologicznym liderem w branży napojów. Obecnie marka dostępna jest w ponad 20 tys. punktach sprzedaży na świecie. Ambasadorami oraz inwestorami marką są m.in.: Hubert Hurkacz, Andrey Rublev i Taylor Fritz. Waterdrop wierzy w świat bez plastiku i popularyzuje butelki wielokrotnego użytku oraz Microdrinki bez dodatku cukru i konserwantów.

Opracowano na podstawie informacji firmy Waterdrop