RafCycle z nagrodą WorldStar 2024
1 Jan 1970 11:16

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Usługa recyklingu RafCycle firmy UPM Raflatac otrzymała nagrodę Worldstar 2024 w kategorii „Materiały i komponenty opakowaniowe” w konkursie Global Packaging Awards organizowanym przez Światową Organizację Opakowań (WPO). Nagrody są wyrazem uznania dla najnowszych osiągnięć w projektowaniu i technologii opakowań oraz wyznaczają praktyczny standard doskonałości w branży, stanowiąc przykład dla innych producentów. W tym roku zwycięzcy WorldStar zostali wybrani spośród 435 zgłoszeń przesłanych z 41 krajów.

RafCycle to usługa recyklingu zużytych podkładów etykietowych oferowana przez firmę UPM Raflatac. Zbiórka i recykling odpadów za pośrednictwem RafCycle pozwala firmom realizować wytyczne gospodarki o obiegu zamkniętym. Usługa RafCycle jest znana ze swojej opłacalności, przejrzystości i praktycznego wsparcia ekspertów, gdy tylko partnerzy tego potrzebują.

Jesteśmy dumni z uzyskania nagrody WorldStar 2024 dla usług recyklingu RafCycle – powiedział Juha Virmavirta, dyrektor Rozwiązań RafCycle w UPM Raflatac. Ta nagroda nie tylko potwierdza naszą wiedzę i zaangażowanie we wspieranie gospodarki o obiegu zamkniętym, ale również w pomaga w budowie zaufania z naszymi cenionymi klientami, partnerami i akcjonariuszami. Usługa RafCycle już teraz ma ponad 400 partnerów w skali globalnej i z niecierpliwością czekamy na dalsze rozwijanie GOZ wspólnie z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami.

Opracowano na podstawie informacji firmy UPM Raflatac