Reorganizacja działalności firmy EyeC w Polsce
1 Jan 1970 12:06

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

EyeC, dostawca systemów do kontroli druku inline i offline, reorganizuje swoją działalność w Polsce. Odkąd poprzedni dyrektor zarządzający EyeC Polska, Marcin Weksler, skoncentrował się na innych obszarach biznesowych, EyeC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanie się wyłącznym przedstawicielem światowego lidera z siedzibą w Hamburgu, płynnie kontynuując wyjątkową obsługę klienta i wysokie standardy w Polsce.

EyeC ma bogate doświadczenie w naszym kraju: Konrad Sadowski pracuje dla polskiego oddziału EyeC od 2014 roku i będzie odpowiedzialny za sprzedaż oraz serwis. Wojciech Mrugacz, który również jest częścią zespołu od 2017 roku, wspiera bezpośrednią obsługę lokalnych klientów.

Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym cenionym klientom w Polsce uznany i zaangażowany zespół w osobach Konrada Sadowskiego i Wojciecha Mrugacza – mówi dr Ansgar Kaupp, dyrektor zarządzający EyeC GmbH. Umożliwi to nam utrzymanie, a nawet poprawę doskonałej sprzedaży i poziomu usług, które spółka zależna świadczyła do tej pory.

Opracowano na podstawie informacji firmy EyeC