Rozpoczęła się rejestracja na targi interpack 2026
1 Jan 1970 13:26

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Po sukcesie targów interpack 2023 organizatorzy już rozpoczęli planowanie kolejnej edycji, która ma się odbyć w dniach 7-13 maja 2026 roku. Na nieco ponad dwa lata przed jej rozpoczęciem wystartowała oficjalna rejestracja wystawców. Daje to firmom z całego świata możliwość zapewnienia sobie udziału w tych wiodących targach branży opakowań.
Od start-upów po globalne korporacje: żadna firma nie jest za mała lub za duża, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. W 2026 r. targi interpack ponownie ugoszczą przedstawicieli globalnego przemysłu przetwórczego i opakowaniowego oraz określą trendy na najbliższe lata.

Przez siedem dni na interpack zaprezentuje się kompletny łańcuch wartości branży - od producentów i dostawców maszyn pakujących oraz technologii przetwórczych, materiałów opakowaniowych i środków pomocniczych, rozwiązań, przez produkcję, przetwarzanie i druk opakowań, technologie znakowania i etykietowania, aż po magazynowanie, logistykę i technologie transportu. Pokazane zostaną produkty i usługi dla wszystkich branż: spożywczej, napojów, cukierniczej i piekarniczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, niespożywczej i artykułów przemysłowych.

Intepack oraz components – czyli odbywające się równolegle targi dla dostawców materiałów – zgromadziły w ubiegłym roku 28098 wystawców z 61 krajów. 95% wyraziło chęć ponownego udziału. Jednym z powodów, dla których interpack cieszy się renomą imprezy dla „wielkiego biznesu”, jest profil zwiedzających, wśród których 82% to menedżerowie wysokiego szczebla podejmujący decyzje inwestycyjne.

Lista oczekujących na największe na świecie targi branży opakowań jest tradycyjnie długa, więc warto rozważyć rejestrację na wczesnym etapie, podkreślają organizatorzy. Od 20 marca wystawcy mogą zarejestrować się online i zarezerwować wybrane stoisko. interpack 2026 odbędzie się w dniach od 7 do 13 maja w Centrum Targowym w Düsseldorfie, a firmy ponownie zostaną rozmieszczone w halach z uwzględnieniem podziału według sektorów. Ma to ułatwić zwiedzającym efektywne poruszanie się po ogromnym terenie Messe Düsseldorf.

Kliknij TUTAJ lub TUTAJ, aby pobrać dokumenty do rejestracji na targi interpack oraz components 2026.

Wystawcy z 2023 r. mogą użyć do zalogowania się i rejestracji swoich poprzednich danych dostępu. Wystawcy debiutujący na targach zostaną przeprowadzeni krok po kroku przez proces rejestracji.

Opracowano na podstawie informacji Messe Düsseldorf