RR Donnelley & Sons rozszerza wydajność dzięki HP
1 Jan 1970 10:39

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

3 czerwca firmy HP, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, oraz RR Donnelley & Sons (RRD), ogłosiły strategiczną współpracę w celu podniesienia zdolności produkcyjnych. RRD zainstaluje ponad piętnaście nowych maszyn HP Indigo i PageWide; uzupełnią one obecnie używane maszyny w zakładach RRD w Ameryce Północnej, Chinach i Ameryce Środkowej.

HP i RRD współpracują ze sobą od trzydziestu lat, a nowa rozbudowa istniejącej bazy maszyn RRD podniesie wydajność i oszczędność czasu w całym cyklu produkcyjnym, a także produktywność i elastyczność zakładów w zakresie wsparcia różnorodnych potrzeb klientów w produkcji opakowań, reklamy, mailingu bezpośredniego oraz dokumentów .

John Pecaric, dyrektor operacyjny w RRD, oświadczył: Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie najwyższej jakości doświadczeń związanych z marką klientom naszych klientów poprzez wiele punktów styku w fizycznej i cyfrowej rzeczywistości. Nasza strategiczna współpraca z HP zapewnia nam wczesny dostęp do innowacyjnych technologii, które sprawiają, że druk staje się wartościowym medium.

Haim Levit, starszy wiceprezes i prezes oddziału HP: Platforma rozwiązań HP wywodząca się z rozwiązań Indigo i PageWide InkJet jest najbardziej wszechstronna w branży. Nasze inwestycje w badania i rozwój zaowocowały wprowadzeniem na rynek rozwiązań sprzętowych, które pomagają firmom poligraficznym wyróżnić się na rynku. Podczas targów drupa wypuszczamy na rynek kilka nowych rozwiązań (…). Cieszymy się, że trzydziestoletnia współpraca z RRD będzie się rozwijać w przyszłości w nowy i ekscytujący sposób

Lisa Pruett, prezes Segmentu Opakowań i Etykiet w RRD: Rynek stale się zmienia, a dzięki naszej silnie połączonej, globalnej sieci pozostajemy zaangażowani w inwestowanie w odpowiednią technologię, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Szybkość wprowadzania na rynek, wysokiej jakości produkty i silne partnerstwa są ważne dla naszych klientów - nadal utrzymujemy te priorytety na pierwszym miejscu.

Craig Roberton, prezes ds. druku komercyjnego w RRD: Nasza sieć 43 połączonych amerykańskich drukarni komercyjnych opiera się na codziennej realizacji programów dla naszych klientów w wielu lokalizacjach. Potrzebujemy najlepszej technologii druku, aby niezawodnie wykonywać wysokiej jakości wydruki. HP pomaga nam to osiągnąć.

Opracowano na podstawie informacji firmy HP