Scodix rozszerza globalny zespół sprzedaży
1 Jan 1970 08:24

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na bardziej ekonomiczne i zrównoważone uszlachetnianie cyfrowe firma Scodix asertywnie rozszerza swój globalny zespół i infrastrukturę rozwoju biznesu, powołując do swojego zespołu trzy nowe osoby.

Zatrudnienie nowych pracowników następuje w związku ze znacznym wzrostem firmy Scodix, który nastąpił po wprowadzeniu na rynek systemu w formacie B1 Scodix Ultra 6000, opartego o nowy system SHD. Wielu dostawców z branży poligraficznej i opakowaniowej zainwestowało w ten i inne systemy Scodix, doceniając sprawdzone argumenty biznesowe przemawiające za zastąpieniem analogowych metod uszlachetniania, a jednocześnie korzystając z zalet zrównoważonego rozwoju.

Z radością witamy Sławomira, Paolo i Xaviera w naszym zespole - mówi Mark Nixon, EVP Sales and Marketing. Ich bogate doświadczenie i znajomość branży będą nieocenione w miarę dalszego rozwoju naszej działalności. Odkąd jakiś czas temu wprowadziliśmy większy format B1/41 cala, a teraz, wraz z podniesieniem jakości Scodix Foil, potrzebujemy dodatkowego wsparcia, aby sprostać potrzebom drukarni opakowaniowych i wydawniczych. Nasz zespół jest nastawiony na doradztwie w zakresie zastąpienia analogowych metod uszlachetniania technologią cyfrową.

Nowo mianowani pracownicy, z udokumentowanymi sukcesami na swoich rynkach, wnoszą do firmy Scodix wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Xavier Bastie, jako nowy kierownik sprzedaży na Francję i wszystkie kraje francuskojęzyczne, będzie odpowiedzialny za rozszerzenie działalności Scodix na rynku francuskim. Po ukończeniu szkoły poligraficznej we Francji Bastie spędził 23 lata swojej kariery na różnych stanowiskach w branży poligraficznej.

Paolo Tettamanti, nowy kierownik sprzedaży we Włoszech, będzie kierował działaniami sprzedażowymi firmy we Włoszech. Przez ponad trzy dekady pracy w branży graficznej Paolo Tettamanti zajmował różne stanowiska w międzynarodowych firmach, ostatnio przechodząc od tradycyjnych systemów druku analogowego do technologii druku cyfrowego.

Tymczasem Sławomir Iwanowski skupi się na budowaniu i zarządzaniu globalnymi kanałami firmy w roli Global Channel Director. Jego bogate doświadczenie w generowaniu wzrostu przychodów i rentowności ze sprzedaży bezpośredniej i pośredniej pochodzi z wiodących firm z branży technologii druku, w tym HP, Xerox i Kodak.

Wraz z dołączeniem nowych członków zespołu Scodix jest dobrze przygotowany do dalszego rozwoju i sukcesu w Europie i poza nią. Zaangażowanie firmy w ekonomiczne, przyjazne dla środowiska i innowacyjne cyfrowe uszlachetnianie pozostanie na pierwszym planie jej działań, zapewniając firmom najlepsze możliwe rozwiązania dla ich potrzeb związanych z uszlachetnianiem druku.

Opracowano na podstawie informacji firmy Scodix