Scorpio Srebrnym Sponsorem Konferencji Fleksografów 2024
1 Jan 1970 10:28

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Do grona Sponsorów tegorocznej Konferencji Fleksografów 2024 dołączył kolejny, lojalny partner i wieloletni członek PIF. To firma Scorpio, która wybrała pakiet Srebrny Sponsor i po raz kolejny wesprze flagowe wydarzenie organizowane przez PIF.

Wiadomo już, że w gronie prelegentów tegorocznej Konferencji znajdą się m.in. Stefano d'Andrea, który poprowadzi warsztat poświęcony najczęstszym problemom w druku fleksograficznym i sposobom ich rozwiązywania; Małgorzata Szczotka z prelekcją „Korzyści wynikające z wdrożenia rozszerzonego gamutu w porównaniu z projektem digitalizacji wzorców kolorystycznych barw spotowych”, oraz Stefano d'Andrea i Kai Lankinen, którzy opowiedzą o rozszerzonym gamucie barw (ECG) we fleksografii.

Kilka dni temu ruszyła przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach. Do 18 lutego obowiązują ceny jak w poprzedniej edycji. Organizatorzy zachęcają do rejestracji, bowiem hotel Warsaw Plaza, w którym odbędą się prezentacje i wieczór integracyjny, dysponuje ograniczoną liczbą miejsc.

Opracowano na podstawie informacji Polskiej Izby Fleksografów