Sitma zaprezentowała maszynę pakującą E-Wrap
1 Jan 1970 13:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Sitma Machinery wyprodukowała E-Wrap, maszynę pakującą w papier przeznaczoną dla przedsiębiorstw handlu internetowego, która wykorzystuje do pakowania termozgrzewalny papier oraz funkcję skanowania obiektów w 3D, dzięki czemu tworzy opakowania „szyte na miarę”.

Jak przekonuje producent, E-Wrap została zaprojektowana z myślą o sektorze logistycznym i zaspokajaniu jego oczekiwań na szybkie i wydajne pakowanie. Firma dodaje, że urządzenie można zintegrować z wieloma liniami produkcyjnymi w różnych układach, a także połączyć z jednostkami do etykietowania i ważenia.

Sitma twierdzi, że E-Wrap może być wykorzystywany do automatycznego zarządzania systemami druku w handlu elektronicznym. Dodatkowo urządzenie może umieszczać w opakowaniu dokumenty, takie jak faktury, dowody dostawy, etykiety zwrotne, kupony i ulotki. E-Wrap może również współpracować ze złożonymi systemami informatycznymi w centrach logistycznych, które zarządzają danymi i śledzą produkty w łańcuchu dostaw - wyjaśnia producent.

Zdaniem firmy Sitma wszechstronność systemu E-Wrap czyni go idealnym rozwiązaniem do zastosowań związanych z pakowaniem, ponieważ jest on w stanie tworzyć koperty lub opakowania dopasowane do trójwymiarowej formy pakowanych przedmiotów. Wyświetlacz jednostki może skanować obiekty, aby stworzyć opakowanie dostosowane do potrzeb klienta.

Co więcej E-Wrap potrafi wykorzystywać papier do zgrzewania na gorąco, który nie wymaga dodatkowego systemu klejenia. Sitma twierdzi, że upraszcza to zarówno zarządzanie procesem produkcyjnym, jak i konserwację maszyny.

Pierwsza prezentacja nowej maszyny odbyła się w trakcie targów Ipack-IMA w Mediolanie odbywających się w dniach 3-6 maja br.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sitma

error: Kopiowanie zabronione!