Stephen McCartney dyrektorem handlowym Miraclon w regionie EAMER
1 Jan 1970 12:37

Firma Miraclon z przyjemnością informuje o mianowaniu Stephena McCartneya na stanowisko dyrektora handlowego regionu EAMER. W swojej nowej roli Stephen będzie kierował zespołem handlowym w regionie, koncentrując się na wspieraniu rozwoju w strategicznych dla firmy Miraclon segmentach rynku.

Stephen McCartney dołącza do firmy Miraclon mając ponad 25 lat doświadczenia w zarządzaniu działalnością handlową i dystrybucyjną w segmencie B2B. Nowy dyrektor komentuje: „Przez ostatni rok firma Miraclon odnotowała wspaniały wzrost na rynku druku fleksograficznego w regionie EAMER, co jest zasługą jej doświadczonego zespołu handlowego i wsparcia technicznego. Jako nowy dyrektor handlowy liczę na bliską współpracę z zespołem, klientami i partnerami biznesowymi, aby stymulować rozwój firmy. To wspaniałe uczucie być jej częścią i cieszę się, że mogę uczestniczyć w tej podróży”.

Grant Blewett, starszy dyrektor handlowy w Miraclon dodaje: „Z radością witamy Stephena w naszym powiększającym się zespole. Stephen dołączył do firmy Miraclon w ramach długofalowej inwestycji w zarządzanie i pozyskiwanie talentów. Jego głównym zadaniem będzie realizacja wszystkich projektów dotyczących wzrostu i optymalizacji sprzedaży w regionie EAMER. Jesteśmy pewni, że z jego wiedzą na temat sprzedaży międzynarodowej w segmencie B2B oraz osiągnięciami w zakresie wzrostu dochodów, Stephen będzie cennym uzupełnieniem naszego zespołu. Życzę mu wszystkiego najlepszego w tej nowej roli”.

Źródło: Miraclon

error: Kopiowanie zabronione!