„Stwórzmy przyszłość” to nowa piosenka targów drupa
1 Jan 1970 14:13

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Piosenka towarzysząca drupie jest ich stałym elementem targów i oddaje wyjątkową atmosferę największej na świecie wystawy poświęconej technologiom druku, która ponownie gromadzi branżę w dniach od 28 maja do 7 czerwca tego roku. W 2024 r. tradycja ta będzie z powodzeniem kontynuowana dzięki piosence przewodniej „Let us Create the Future”.

Piosenkarz Gerald Oppong

Na targach panują duże emocje. To tutaj spotykają się ludzie, by wzmacniać istniejące relacje biznesowe i nawiązywać nowe kontakty. Co może przekazać tę mieszankę emocji i biznesu lepiej niż wspólna piosenka? Dzięki utworowi „Let us Create the Future” autorstwa Juliusa Trautvettera, wykonanemu przez piosenkarzy Geralda Opponga i Marii Nicolaides, targi drupa po raz kolejny podkreślają swoją wyjątkowość i znaczenie dla globalnej branży poligraficznej.

Poczucie branżowej wspólnoty, radość ze spotkań, kreatywność, kolory, przyszłość i innowacje to tylko niektóre z kluczowych tematów piosenki, która symbolizuje wielkie oczekiwania uczestników związane z drupą po ośmiu latach jej nieobecności. Dzięki chwytliwemu rytmowi piosenka pop zaprasza wystawców i odwiedzających do wspólnego kształtowania przyszłości branży.

Chwytliwa melodia skomponowana przez Juliusa Trautvettera to materiał na przebój targów. Hamburski producent napisał i wyprodukował utwór wspólnie z Hallgrimson Entertainment Group (The HEG). Trautvetter jest autorem piosenek, beat doctorem, multiinstrumentalistą i mózgiem NAKED CAT – kolorowego połączenia hałasu, sampli i prawdziwych instrumentów. Wraz z The HEG, NAKED CAT działał już jako autor i producent dla Fresh Music Live, Daniela Halla i Jessiki Haller. Pracował również dla Fettes Brot, Clueso, the Hundreds i Leslie Clio, zarówno w studiu, jak i na scenie.

NAKED CAT nie jest jednym z tych, którzy chcą być w centrum uwagi, ale ma wyczucie właściwego klimatu, właściwego rytmu, a czasem właściwych słów, a nawet uczuć. Tak jest w przypadku piosenki drupa 2024, w której NAKED CAT i The HEG starali się stworzyć nowoczesne, świeże brzmienie, w połączeniu z tekstem sprawiające, że uczestnicy z niecierpliwością czekaliby na obecne targi, stworzyli pozytywną atmosferę i poczuli wczesne letnie wibracje. Wokaliści Gerald Oppong i Maria Nicolaides użyczyli piosence swoich charakterystycznych głosów.

Utworu „Let us Create the Future” można posłuchać na YouTube. Można go również usłyszeć codziennie na początku i na końcu każdego dnia na targach drupa 2024.

Tradycja piosenki drupa

Piosenkarka Maria Nicolaides

Pierwsza „drupowa” piosenka, która pojawiła się w 1986 roku, skomponowana i zaśpiewana przez Dave'a Gibsona, była używana do 1995 roku i, podobnie jak wszystkie jej następczynie, rozbrzmiewała w halach każdego ranka podczas otwarcia targów. Na drupie 2000 pojawiła się nowa, ekscytująca piosenka dla targowej społeczności, w wykonaniu Lucy Wende, wyprodukowana przez Rolfa Lammersa i Mala Sondocksa. W 2004 roku odwiedzających i wystawców przywitała piosenką (na licencji Stephena Großera) Elke Diepenbeck, w 2008 roku zrobiła to Ladag Medien, a w 2012 roku pracownik Messe Düsseldorf Dirk Zeisler z piosenką „Get Ready to Succeed”. Podczas ostatnich targów drupa w 2016 r. wydano utwór „drupa is in Town Again” autorstwa muzyka i kompozytora z Düsseldorfu Dietera Falka oraz piosenkarki soulowej Bonity Niessen. W 2021 roku targom virtual.drupa towarzyszyła piosenka „We Embrace the Future” Dietera Falka, profesora akademii muzycznej Robert Schumann Hochschule w Düsseldorfie, który pracował nad utworem wraz ze swoim synem Paulem Falkiem i BB Thomazem, finalistą The Voice of Germany 2017.

Targi drupa 2024 są otwarte dla odwiedzających profesjonalistów od wtorku 28 maja do piątku 7 czerwca 2024 r., od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00, w sobotę i niedzielę od 10:00 do 17:00. Bilet 1-dniowy kosztuje 60 euro, 3-dniowy 165 euro, a 5-dniowy 255 euro. Informacje o biletach parkingowych i biletach na transport publiczny są również dostępne w sklepie z biletami.

Opracowano na podstawie informacji organizatora targów drupa