Udana drupa dla HEIDELBERGa
1 Jan 1970 13:48

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG (HEIDELBERG) ma powody do radości w związku ze swoją obecnością na targach drupa w Düsseldorfie.

Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów z całego świata, którzy zdecydowali się zainwestować w prezentowane innowacje. Duża liczba zamówień złożonych podczas wydarzenia doprowadziła do ożywienia napływu zamówień w HEIDELBERG na początku roku obrotowego 2024/2025, a w konsekwencji do wyższego wykorzystania mocy produkcyjnych. Skrócony wcześniej czas pracy w niemieckich zakładach zakończy się już w czerwcu 2024 roku.

Nasz zespół na targach drupa przekonał klientów wspaniałym stoiskiem i przyszłościowymi innowacjami. Pozytywny nastrój wśród klientów i pracowników był po prostu niebywały - mówi zachwycony dr David Schmedding, szef sprzedaży i marketingu w Heidelberger Druckmaschinen AG i od 1 lipca członek zarządu ds. sprzedaży i serwisu. HEIDELBERG jest prawdziwym partnerem branży poligraficznej i opakowaniowej. Duża liczba zamówień złożonych we wszystkich technologiach podczas targów podkreśla zaufanie naszych klientów do firmy jako wiodącego dostawcy systemów - dodaje.

Codzienne prezentacje koncentrowały się na licznych innowacjach w druku komercyjnym i opakowaniowym, pokazując, w jaki sposób klienci mogą korzystać z najnowocześniejszych technologii, aby optymalnie rozwijać swój potencjał biznesowy. Oferujemy całe spektrum - od tonera po druk atramentowy i od offsetu po druk fleksograficzny - wszystko kontrolowane z poziomu wspólnego przepływu pracy Prinect - kontynuuje Schmedding.

Firma zamierza wykorzystać współpracę z Canon, która została ogłoszona na targach drupa, aby zwiększyć swój potencjał w segmencie druku atramentowego. Liczba zamówień na nowy atramentowy system Jetfire 50 firmy HEIDELBERG plasuje się już w połowie dwucyfrowego przedziału. Głównym celem nowo zaprezentowanego portfolio produktów jest zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na produkcję przemysłową opartą na technologii atramentowej w sektorze druku komercyjnego. Dzięki Gallus Labelfire i Gallus One do drukowania etykiet, HEIDELBERG udowodnił, że może dostarczać skuteczne rozwiązania atramentowe do zastosowań przemysłowych.

Integracja technologii offsetowych i cyfrowych

HEIDELBERG wykorzystał targi drupa również do zaprezentowania kompleksowych rozwiązań opartych na jednym systemie obsługującym zarówno druk offsetowy, jak i cyfrowy. Zapewnia to maksymalną elastyczność i efektywność kosztową, zwłaszcza w sektorze druku komercyjnego. Łącząc doświadczenie w zakresie druku offsetowego i cyfrowego, firma zapewni klientom hybrydowe rozwiązanie zapewniające optymalną efektywność kosztową w przyszłości.

W segmencie opakowań HEIDELBERG rozszerzy zakres zastosowań nowej fleksograficznej maszyny drukującej Boardmaster o obszar giętkiego papieru (opakowania papierowe giętkie). Według prognoz firmy, ze względu na rosnące globalne zapotrzebowanie na zrównoważone, opłacalne, nadające się do recyklingu lub kompostowania opakowania, obszar „Flexible Paper” będzie znacząco się rozwijał.

 

Opracowano na podstawie informacji Heidelberg