Zaczyna się rewolucja RE: GmbH i Comexi
1 Jan 1970 08:33

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firmy RE: GmbH wraz z Comexi z dumą ogłaszają początek partnerstwa służącego rozwojowi cyfryzacji w sektorze wytłaczania tworzyw sztucznych i opakowań plastikowych, którego celem jest wyznaczenie nowych standardów branżowych. W ramach wspólnych wysiłków firmy przyjmują holistyczne podejście, które umożliwia przetwórcom tworzyw sztucznych i producentom opakowań płynne połączenie wszystkich procesów produkcyjnych, ujawniając bezprecedensowy potencjał optymalizacji.

Przetwórcy tworzyw sztucznych i producenci opakowań na całym świecie podejmują wysiłki zintegrowania danych pochodzących z procesów przetwórczych z całością danych produkcyjnych. Obejmuje to szeroki zakres krytycznych procesów, od jakości druku i zgrzewania po powlekanie, laminowanie i zarządzanie odpadami. Istniejące odizolowane aplikacje utrudniają kompleksową integrację procesów, a tym samym eliminują cenne możliwości optymalizacji.

Aby sprostać temu wyzwaniu RE: GmbH, korporacyjny start-up Grupy Reifenhäuser specjalizujący się w rozwiązaniach cyfrowych dla przemysłu, oraz Comexi, dostawca pionierskich rozwiązań z obszaru druku, laminacji i cięcia, połączyły swoje doświadczenie. W Comexi staramy się być w czołówce przełomowych osiągnięć dla sektora opakowań. Partnerstwo z RE: GmbH jest dla nas konsekwentnym krokiem w kierunku dalszego dostarczania wartości naszym klientom. Nasza współpraca wykracza poza zwykłą integrację procesów przetwórczych. Wprowadzamy nową erę produktywności, jakości i zrównoważonego rozwoju w całym łańcuchu produkcyjnym - mówi Jordi Sahun, dyrektor ds. innowacji i technologii w Comexi.

Daniel Kajan, dyrektor ds. produktów i operacji w RE:, dodaje: Integrując swoje operacje przetwórcze z oprogramowaniem specjalistycznym c.Hub nasi klienci osiągną niezrównaną efektywność operacyjną, przyspieszą procesy podejmowanie decyzji i osiągną silną przewagę konkurencyjną na szybko zmieniającym się rynku. Rozwój pakietu Comexi-to-c.Hub jest kamieniem węgielnym tego partnerstwa. Przykładowo klienci mogą teraz przeglądać i analizować dane z fleksograficznych maszyn drukarskich Comexi w czasie rzeczywistym, korelować je z innymi danymi z procesu produkcyjnego i dokumentować kluczowe parametry jakości.

Wierzymy, że ta współpraca będzie stanowić dla branży iskrę stanowiącą punkt wyjścia do kolejnych aliansów. C.Hub jest w stanie integrować aktywa i systemy w różnym wieku, różnych typów i od różnych dostawców. Im więcej innowatorów dołączy do naszej platformy, tym większa będzie jej przełomowa siła i korzyści dla naszych klientów - podkreśla Daniel Kajan z RE:.

Opracowano na podstawie informacji firmy Comexi