Zapraszamy do lektury listopadowego “Opakowania”!
1 Jan 1970 07:22

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zapraszamy do lektury listopadowego numeru naszego miesięcznika, zaledwie kilka dni po zakończeniu dwudniowej konferencji „Bezpieczne Opakowanie” zorganizowanej – już po raz 12. - przez nasze wydawnictwo. Ponad 200 gości zjawiło się w gościnnych progach warszawskiego hotelu Airport Hotel Okęcie, by wspólnie z nami poszerzać horyzonty swej wiedzy w towarzystwie zacnego grona branżowych specjalistów, ale także odświeżać i zawierać nowe znajomości.

Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, ale nie wahamy się ocenić, że była to bardzo udana edycja naszej konferencji – zgodnie z sentencją: „Skromność jest cnotą, ale daleko się na niej nie zajedzie”. Nam zaś zależy, by format „Bezpiecznego Opakowania” rozwijał się z roku na rok coraz lepiej – o czym, w co wierzymy, tegoroczna konferencja po raz kolejny przekonała szanownych uczestników.

W bieżącym numerze piszemy m.in.: o okrągłym jubileuszu polskiej fabryki spółki Faller Packaging i konferencji Trend Safari poświęconej ekologii w opakowalnictwie i wpływie zmian prawnych na opakowania kosmetyczne; o wymianie pokoleniowej i jej wpływie na funkcjonowanie rodzimych firm poligraficznych; o zmianach rynkowych i trendach konsumenckich z perspektywy czołowego dostawcy folii do uszlachetnień; o potencjale druku cyfrowego w sektorze opakowań z tektury falistej. Poza tym jak zwykle wiele informacji i artykułów o najnowszych wydarzeniach w naszej branży. Życzymy ciekawej lektury!