Zapraszamy do lektury majowego numeru „Opakowania”
1 Jan 1970 14:32

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zapraszamy do lektury majowego numeru miesięcznika „Opakowanie”. Tematem przewodnim są targi drupa. Odbywająca się w odstępie czteroletnim impreza, która przez lata stanowiła crème de la crème sezonu wystawienniczego i miejsce prezentacji najnowszych innowacji oraz licznych światowych premier, padła ofiarą pandemii koronawirusa.

Pierwotnie miała odbyć się w czerwcu 2020 r., jednak wybuch pandemii koronawirusa skłonił organizatorów do przesunięcia terminu; w kolejnym planowanym terminie – kwietniu 2021 r. - udało się jednak przeprowadzić ją tylko w środowisku sieciowym, jako tzw. virtual.drupa.

I tak oto, po ośmiu latach od ostatniej edycji przeprowadzonej „na żywo”, w dniach 28 maja – 7 czerwca targi powrócą do Düsseldorfu. W licznych wypowiedziach przedstawicieli wystawców pobrzmiewa nieskrywana tęsknota za okazją do bezpośrednich spotkań z klientami na tak szeroką skalę. Ktoś, kto nie miał okazji odwiedzić gigantycznego centrum wystawienniczego Messe Düsseldorf, nie jest w stanie wyobrazić sobie skali i rozmachu tej imprezy. Przedstawiając naszym czytelnikom prezentacje ofert wybranych firm, które wystawią się na drupie, z pełnym przekonaniem zachęcamy zatem do odwiedzin wystawy, która odbywa się tak blisko naszych granic. Kolejną szansę będą mieli dopiero za cztery lata.